Przyszłość II Rogów Tabela

Śląskie | Klasa B | Racibórz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
86
47.25 %
Zwycięstwa gości
78
42.86 %
Remisy
18
9.89 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
469
średnia: 2.58
Gości
350
średnia: 1.92

Bramki stracone

Gospodarzy
350
średnia: 1.92
Gości
469
średnia: 2.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
7.69%
14 z 182
1.5
92.31%
168 z 182
15.38%
28 z 182
2.5
84.62%
154 z 182
39.01%
71 z 182
3.5
60.99%
111 z 182
57.69%
105 z 182
4.5
42.31%
77 z 182
73.08%
133 z 182
5.5
26.92%
49 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 15 8.24 %
1:2 14 7.69 %
2:3 12 6.59 %
3:1 12 6.59 %
1:3 10 5.49 %
0:1 9 4.95 %
0:3 8 4.4 %
2:2 6 3.3 %
2:1 6 3.3 %
2:0 6 3.3 %
0:2 5 2.75 %
4:2 5 2.75 %
1:4 4 2.2 %
4:1 4 2.2 %
0:4 4 2.2 %
5:0 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 4 2.2 %
0:0 3 1.65 %
1:1 3 1.65 %
3:3 3 1.65 %
4:4 3 1.65 %
3:2 3 1.65 %
1:5 3 1.65 %
6:1 3 1.65 %
8:2 3 1.65 %
1:0 2 1.1 %
4:3 2 1.1 %
5:2 2 1.1 %
4:0 2 1.1 %
5:1 2 1.1 %
8:1 2 1.1 %
8:0 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.55 %
2:4 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
8:3 1 0.55 %
0:6 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
2:9 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
10:2 1 0.55 %
0:10 1 0.55 %
11:1 1 0.55 %
11:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    70
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    38
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Czarni II Gorzyce wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.