Przyszłość Rogów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
109
50.46 %
76
35.19 %
31
14.35 %
Bramki zdobyte
473
średnia: 2.19
388
średnia: 1.8
Bramki stracone
388
średnia: 1.8
473
średnia: 2.19
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej8 z 216
208 z 216
24 z 216
192 z 216
56 z 216
160 z 216
92 z 216
124 z 216
126 z 216
90 z 216
168 z 216
48 z 216
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 13 | 6.02 % |
| 2:1 | 12 | 5.56 % |
| 1:0 | 11 | 5.09 % |
| 0:2 | 11 | 5.09 % |
| 2:0 | 11 | 5.09 % |
| 3:0 | 11 | 5.09 % |
| 1:1 | 10 | 4.63 % |
| 1:4 | 10 | 4.63 % |
| 4:0 | 10 | 4.63 % |
| 1:2 | 9 | 4.17 % |
| 0:0 | 8 | 3.7 % |
| 3:1 | 8 | 3.7 % |
| 1:3 | 8 | 3.7 % |
| 2:3 | 7 | 3.24 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 6 | 2.78 % |
| 3:3 | 6 | 2.78 % |
| 4:2 | 6 | 2.78 % |
| 4:1 | 6 | 2.78 % |
| 0:1 | 5 | 2.31 % |
| 2:4 | 4 | 1.85 % |
| 0:3 | 4 | 1.85 % |
| 5:1 | 4 | 1.85 % |
| 1:5 | 4 | 1.85 % |
| 5:0 | 4 | 1.85 % |
| 6:0 | 4 | 1.85 % |
| 3:4 | 2 | 0.93 % |
| 5:2 | 2 | 0.93 % |
| 2:5 | 2 | 0.93 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 2 | 0.93 % |
| 6:2 | 2 | 0.93 % |
| 0:5 | 2 | 0.93 % |
| 6:1 | 2 | 0.93 % |
| 4:4 | 1 | 0.46 % |
| 4:3 | 1 | 0.46 % |
| 4:5 | 1 | 0.46 % |
| 5:3 | 1 | 0.46 % |
| 3:5 | 1 | 0.46 % |
| 8:4 | 1 | 0.46 % |
| 1:6 | 1 | 0.46 % |
| 1:7 | 1 | 0.46 % |
| 0:7 | 1 | 0.46 % |
| 1:12 | 1 | 0.46 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8444%Wygrana przynajmniej 1 bramką4523%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2815%Wygrana 3 bramkami i więcej3619%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe




















