Rodło Górniki Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
67
45.89 %
60
41.1 %
19
13.01 %
Bramki zdobyte
304
średnia: 2.08
308
średnia: 2.11
Bramki stracone
308
średnia: 2.11
304
średnia: 2.08
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 146
145 z 146
10 z 146
136 z 146
33 z 146
113 z 146
57 z 146
89 z 146
88 z 146
58 z 146
114 z 146
32 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 12 | 8.22 % |
| 1:3 | 10 | 6.85 % |
| 2:1 | 9 | 6.16 % |
| 3:1 | 8 | 5.48 % |
| 2:0 | 7 | 4.79 % |
| 3:0 | 7 | 4.79 % |
| 4:0 | 7 | 4.79 % |
| 1:4 | 6 | 4.11 % |
| 1:0 | 5 | 3.42 % |
| 2:3 | 5 | 3.42 % |
| 3:2 | 5 | 3.42 % |
| 0:5 | 5 | 3.42 % |
| 2:2 | 4 | 2.74 % |
| 0:1 | 4 | 2.74 % |
| 1:2 | 4 | 2.74 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 4 | 2.74 % |
| 0:3 | 4 | 2.74 % |
| 2:4 | 3 | 2.05 % |
| 4:2 | 3 | 2.05 % |
| 4:1 | 3 | 2.05 % |
| 0:6 | 3 | 2.05 % |
| 3:3 | 2 | 1.37 % |
| 0:4 | 2 | 1.37 % |
| 5:0 | 2 | 1.37 % |
| 6:1 | 2 | 1.37 % |
| 6:0 | 2 | 1.37 % |
| 0:8 | 2 | 1.37 % |
| 0:0 | 1 | 0.68 % |
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:2 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:9 | 1 | 0.68 % |
| 8:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5745%Wygrana przynajmniej 1 bramką2520%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2419%Wygrana 3 bramkami i więcej2217%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















