Ruch II Radzionków Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
54
47.37 %
38
33.33 %
22
19.3 %
Bramki zdobyte
283
średnia: 2.48
210
średnia: 1.84
Bramki stracone
210
średnia: 1.84
283
średnia: 2.48
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 114
112 z 114
5 z 114
109 z 114
23 z 114
91 z 114
43 z 114
71 z 114
63 z 114
51 z 114
85 z 114
29 z 114
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 9 | 7.89 % |
| 2:1 | 8 | 7.02 % |
| 2:2 | 7 | 6.14 % |
| 3:0 | 7 | 6.14 % |
| 0:2 | 6 | 5.26 % |
| 3:2 | 5 | 4.39 % |
| 2:3 | 5 | 4.39 % |
| 1:3 | 5 | 4.39 % |
| 5:0 | 5 | 4.39 % |
| 2:4 | 4 | 3.51 % |
| 4:1 | 4 | 3.51 % |
| 4:0 | 4 | 3.51 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:0 | 4 | 3.51 % |
| 3:3 | 3 | 2.63 % |
| 2:0 | 3 | 2.63 % |
| 0:3 | 3 | 2.63 % |
| 5:2 | 3 | 2.63 % |
| 0:4 | 3 | 2.63 % |
| 2:6 | 3 | 2.63 % |
| 0:0 | 2 | 1.75 % |
| 1:0 | 2 | 1.75 % |
| 1:2 | 2 | 1.75 % |
| 1:4 | 2 | 1.75 % |
| 5:1 | 2 | 1.75 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:2 | 2 | 1.75 % |
| 6:6 | 1 | 0.88 % |
| 0:1 | 1 | 0.88 % |
| 4:3 | 1 | 0.88 % |
| 4:5 | 1 | 0.88 % |
| 3:1 | 1 | 0.88 % |
| 5:3 | 1 | 0.88 % |
| 2:5 | 1 | 0.88 % |
| 1:5 | 1 | 0.88 % |
| 0:5 | 1 | 0.88 % |
| 7:1 | 1 | 0.88 % |
| 8:0 | 1 | 0.88 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4245%Wygrana przynajmniej 1 bramką2223%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1112%Wygrana 3 bramkami i więcej1920%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe




















