Slavia II Ruda Śląska Tabela

Śląskie | Klasa B | Katowice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
36
46.15 %
Zwycięstwa gości
36
46.15 %
Remisy
6
7.69 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
216
średnia: 2.77
Gości
198
średnia: 2.54

Bramki stracone

Gospodarzy
198
średnia: 2.54
Gości
216
średnia: 2.77

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.28%
1 z 78
0.5
98.72%
77 z 78
6.41%
5 z 78
1.5
93.59%
73 z 78
14.1%
11 z 78
2.5
85.9%
67 z 78
35.9%
28 z 78
3.5
64.1%
50 z 78
44.87%
35 z 78
4.5
55.13%
43 z 78
55.13%
43 z 78
5.5
44.87%
35 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 8.97 %
0:3 5 6.41 %
1:4 5 6.41 %
2:1 3 3.85 %
0:2 3 3.85 %
5:2 3 3.85 %
1:1 2 2.56 %
0:1 2 2.56 %
1:0 2 2.56 %
3:2 2 2.56 %
4:3 2 2.56 %
3:1 2 2.56 %
3:0 2 2.56 %
4:0 2 2.56 %
0:4 2 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 2.56 %
1:6 2 2.56 %
6:0 2 2.56 %
1:8 2 2.56 %
8:1 2 2.56 %
8:0 2 2.56 %
0:0 1 1.28 %
2:2 1 1.28 %
3:3 1 1.28 %
4:4 1 1.28 %
3:4 1 1.28 %
2:0 1 1.28 %
2:4 1 1.28 %
4:2 1 1.28 %
4:1 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 1.28 %
1:5 1 1.28 %
5:1 1 1.28 %
2:7 1 1.28 %
7:1 1 1.28 %
7:0 1 1.28 %
0:7 1 1.28 %
0:8 1 1.28 %
0:9 1 1.28 %
10:0 1 1.28 %
11:0 1 1.28 %
12:1 1 1.28 %
0:14 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    32%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Slavia II Ruda Śląska wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.