Slavia Ruda Śląska Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
91
47.4 %
75
39.06 %
26
13.54 %
Bramki zdobyte
443
średnia: 2.31
335
średnia: 1.74
Bramki stracone
335
średnia: 1.74
443
średnia: 2.31
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 192
187 z 192
20 z 192
172 z 192
45 z 192
147 z 192
86 z 192
106 z 192
124 z 192
68 z 192
147 z 192
45 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 18 | 9.38 % |
| 1:1 | 12 | 6.25 % |
| 2:1 | 11 | 5.73 % |
| 1:3 | 11 | 5.73 % |
| 4:0 | 11 | 5.73 % |
| 3:1 | 10 | 5.21 % |
| 0:2 | 9 | 4.69 % |
| 1:0 | 8 | 4.17 % |
| 3:0 | 8 | 4.17 % |
| 0:1 | 7 | 3.65 % |
| 3:2 | 7 | 3.65 % |
| 0:0 | 5 | 2.6 % |
| 2:2 | 4 | 2.08 % |
| 2:3 | 4 | 2.08 % |
| 2:0 | 4 | 2.08 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 4 | 2.08 % |
| 0:3 | 4 | 2.08 % |
| 4:1 | 4 | 2.08 % |
| 5:1 | 4 | 2.08 % |
| 5:0 | 4 | 2.08 % |
| 6:1 | 4 | 2.08 % |
| 3:3 | 3 | 1.56 % |
| 1:4 | 3 | 1.56 % |
| 2:6 | 3 | 1.56 % |
| 0:6 | 3 | 1.56 % |
| 7:0 | 3 | 1.56 % |
| 4:4 | 2 | 1.04 % |
| 5:4 | 2 | 1.04 % |
| 2:4 | 2 | 1.04 % |
| 3:5 | 2 | 1.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 2 | 1.04 % |
| 6:0 | 2 | 1.04 % |
| 7:1 | 2 | 1.04 % |
| 3:4 | 1 | 0.52 % |
| 4:5 | 1 | 0.52 % |
| 2:5 | 1 | 0.52 % |
| 1:5 | 1 | 0.52 % |
| 6:2 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 1:6 | 1 | 0.52 % |
| 1:7 | 1 | 0.52 % |
| 9:2 | 1 | 0.52 % |
| 13:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7242%Wygrana przynajmniej 1 bramką4426%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2917%Wygrana 3 bramkami i więcej2615%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















