Soła Rajcza Tabela

Śląskie | Klasa A | Żywiec
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
50.74 %
Zwycięstwa gości
46
33.82 %
Remisy
21
15.44 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
349
średnia: 2.57
Gości
247
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
247
średnia: 1.82
Gości
349
średnia: 2.57

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.21%
3 z 136
0.5
97.79%
133 z 136
7.35%
10 z 136
1.5
92.65%
126 z 136
22.79%
31 z 136
2.5
77.21%
105 z 136
40.44%
55 z 136
3.5
59.56%
81 z 136
57.35%
78 z 136
4.5
42.65%
58 z 136
72.06%
98 z 136
5.5
27.94%
38 z 136

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 8.09 %
1:2 8 5.88 %
3:0 8 5.88 %
2:1 7 5.15 %
1:3 7 5.15 %
2:2 5 3.68 %
1:0 5 3.68 %
3:2 5 3.68 %
2:0 5 3.68 %
0:2 5 3.68 %
3:1 5 3.68 %
1:4 4 2.94 %
4:1 4 2.94 %
4:0 4 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 2.94 %
0:0 3 2.21 %
2:3 3 2.21 %
2:4 3 2.21 %
5:3 3 2.21 %
1:5 3 2.21 %
5:0 3 2.21 %
1:6 3 2.21 %
6:1 3 2.21 %
4:4 2 1.47 %
0:1 2 1.47 %
4:3 2 1.47 %
0:4 2 1.47 %
6:0 2 1.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.47 %
3:4 1 0.74 %
0:3 1 0.74 %
5:2 1 0.74 %
2:6 1 0.74 %
6:2 1 0.74 %
0:5 1 0.74 %
2:7 1 0.74 %
9:3 1 0.74 %
7:0 1 0.74 %
1:8 1 0.74 %
9:0 1 0.74 %
10:1 1 0.74 %
12:0 1 0.74 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    44
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe