Sośnica II Gliwice Tabela

Śląskie | Klasa A | Zabrze
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
78
40.84 %
Zwycięstwa gości
81
42.41 %
Remisy
32
16.75 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
407
średnia: 2.13
Gości
390
średnia: 2.04

Bramki stracone

Gospodarzy
390
średnia: 2.04
Gości
407
średnia: 2.13

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.62%
5 z 191
0.5
97.38%
186 z 191
9.95%
19 z 191
1.5
90.05%
172 z 191
24.08%
46 z 191
2.5
75.92%
145 z 191
42.93%
82 z 191
3.5
57.07%
109 z 191
60.73%
116 z 191
4.5
39.27%
75 z 191
73.3%
140 z 191
5.5
26.7%
51 z 191

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 7.33 %
3:0 12 6.28 %
1:3 11 5.76 %
0:3 11 5.76 %
0:1 10 5.24 %
2:2 8 4.19 %
2:0 8 4.19 %
3:1 8 4.19 %
1:2 7 3.66 %
2:1 6 3.14 %
2:3 6 3.14 %
0:0 5 2.62 %
0:2 5 2.62 %
4:2 5 2.62 %
1:4 5 2.62 %
5:1 5 2.62 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 5 2.62 %
1:0 4 2.09 %
2:5 4 2.09 %
4:0 4 2.09 %
5:0 4 2.09 %
6:1 4 2.09 %
3:3 3 1.57 %
4:3 3 1.57 %
2:4 3 1.57 %
0:4 3 1.57 %
6:0 3 1.57 %
4:4 2 1.05 %
3:2 2 1.05 %
3:4 2 1.05 %
4:1 2 1.05 %
6:2 2 1.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 1.05 %
4:5 1 0.52 %
6:5 1 0.52 %
5:3 1 0.52 %
6:3 1 0.52 %
1:5 1 0.52 %
2:6 1 0.52 %
7:1 1 0.52 %
1:7 1 0.52 %
8:2 1 0.52 %
7:0 1 0.52 %
0:7 1 0.52 %
2:10 1 0.52 %
1:10 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    76
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe