Tęcza Zendek Tabela

Śląskie | Klasa B | Bytom
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
88
47.31 %
Zwycięstwa gości
76
40.86 %
Remisy
22
11.83 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
477
średnia: 2.56
Gości
440
średnia: 2.37

Bramki stracone

Gospodarzy
440
średnia: 2.37
Gości
477
średnia: 2.56

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.61%
3 z 186
0.5
98.39%
183 z 186
4.3%
8 z 186
1.5
95.7%
178 z 186
11.29%
21 z 186
2.5
88.71%
165 z 186
37.1%
69 z 186
3.5
62.9%
117 z 186
47.31%
88 z 186
4.5
52.69%
98 z 186
61.83%
115 z 186
5.5
38.17%
71 z 186

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 7.53 %
3:0 12 6.45 %
1:2 11 5.91 %
0:3 11 5.91 %
3:2 7 3.76 %
4:2 7 3.76 %
1:1 6 3.23 %
2:2 6 3.23 %
3:3 5 2.69 %
2:3 5 2.69 %
0:4 5 2.69 %
5:0 5 2.69 %
0:1 4 2.15 %
0:2 4 2.15 %
4:1 4 2.15 %
5:2 4 2.15 %
0:5 4 2.15 %
0:0 3 1.61 %
3:4 3 1.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 1.61 %
1:3 3 1.61 %
4:0 3 1.61 %
5:1 3 1.61 %
1:5 3 1.61 %
1:6 3 1.61 %
0:6 3 1.61 %
6:0 3 1.61 %
8:0 3 1.61 %
3:1 2 1.08 %
5:3 2 1.08 %
6:4 2 1.08 %
1:4 2 1.08 %
2:6 2 1.08 %
6:1 2 1.08 %
7:1 2 1.08 %
7:0 2 1.08 %
0:7 2 1.08 %
0:8 2 1.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
9:0 2 1.08 %
4:4 1 0.54 %
5:5 1 0.54 %
1:0 1 0.54 %
5:4 1 0.54 %
5:6 1 0.54 %
2:4 1 0.54 %
3:5 1 0.54 %
2:5 1 0.54 %
6:3 1 0.54 %
7:2 1 0.54 %
2:7 1 0.54 %
1:7 1 0.54 %
8:2 1 0.54 %
1:8 1 0.54 %
2:9 1 0.54 %
10:1 1 0.54 %
0:14 1 0.54 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    73
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    42
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    34
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Nadzieja II Bytom wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.