Unia Lisowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
77
52.38 %
52
35.37 %
18
12.24 %
Bramki zdobyte
360
średnia: 2.45
288
średnia: 1.96
Bramki stracone
288
średnia: 1.96
360
średnia: 2.45
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 147
147 z 147
8 z 147
139 z 147
28 z 147
119 z 147
56 z 147
91 z 147
82 z 147
65 z 147
112 z 147
35 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 11 | 7.48 % |
| 2:2 | 9 | 6.12 % |
| 1:1 | 8 | 5.44 % |
| 2:3 | 8 | 5.44 % |
| 3:1 | 8 | 5.44 % |
| 3:0 | 8 | 5.44 % |
| 3:2 | 7 | 4.76 % |
| 4:1 | 7 | 4.76 % |
| 0:2 | 6 | 4.08 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 1:2 | 5 | 3.4 % |
| 4:2 | 5 | 3.4 % |
| 1:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:1 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 4 | 2.72 % |
| 0:3 | 4 | 2.72 % |
| 0:4 | 4 | 2.72 % |
| 1:3 | 3 | 2.04 % |
| 3:5 | 3 | 2.04 % |
| 5:0 | 3 | 2.04 % |
| 0:5 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 4:0 | 2 | 1.36 % |
| 2:6 | 2 | 1.36 % |
| 6:0 | 2 | 1.36 % |
| 7:1 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:10 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5039%Wygrana przynajmniej 1 bramką3326%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2419%Wygrana 3 bramkami i więcej2217%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















