Warta Kamieńskie Młyny Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
102
53.13 %
60
31.25 %
30
15.63 %
Bramki zdobyte
434
średnia: 2.26
317
średnia: 1.65
Bramki stracone
317
średnia: 1.65
434
średnia: 2.26
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 192
187 z 192
24 z 192
168 z 192
51 z 192
141 z 192
88 z 192
104 z 192
124 z 192
68 z 192
155 z 192
37 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 15 | 7.81 % |
| 3:2 | 14 | 7.29 % |
| 1:1 | 12 | 6.25 % |
| 1:0 | 11 | 5.73 % |
| 1:3 | 10 | 5.21 % |
| 1:2 | 9 | 4.69 % |
| 2:0 | 9 | 4.69 % |
| 3:1 | 9 | 4.69 % |
| 2:2 | 8 | 4.17 % |
| 0:1 | 8 | 4.17 % |
| 2:3 | 8 | 4.17 % |
| 3:0 | 7 | 3.65 % |
| 4:0 | 7 | 3.65 % |
| 0:2 | 6 | 3.13 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:3 | 6 | 3.13 % |
| 0:0 | 5 | 2.6 % |
| 3:3 | 5 | 2.6 % |
| 4:2 | 4 | 2.08 % |
| 4:1 | 4 | 2.08 % |
| 6:1 | 4 | 2.08 % |
| 5:1 | 3 | 1.56 % |
| 2:6 | 3 | 1.56 % |
| 5:0 | 3 | 1.56 % |
| 5:3 | 2 | 1.04 % |
| 2:5 | 2 | 1.04 % |
| 0:4 | 2 | 1.04 % |
| 6:2 | 2 | 1.04 % |
| 4:3 | 1 | 0.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.52 % |
| 5:4 | 1 | 0.52 % |
| 7:6 | 1 | 0.52 % |
| 3:5 | 1 | 0.52 % |
| 1:4 | 1 | 0.52 % |
| 5:2 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 7:0 | 1 | 0.52 % |
| 8:0 | 1 | 0.52 % |
| 9:1 | 1 | 0.52 % |
| 9:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7042%Wygrana przynajmniej 1 bramką5030%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2616%Wygrana 3 bramkami i więcej2113%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















