Zgoda Repty Śląskie Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
88
47.31 %
76
40.86 %
22
11.83 %
Bramki zdobyte
477
średnia: 2.56
440
średnia: 2.37
Bramki stracone
440
średnia: 2.37
477
średnia: 2.56
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 186
183 z 186
8 z 186
178 z 186
21 z 186
165 z 186
69 z 186
117 z 186
88 z 186
98 z 186
115 z 186
71 z 186
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 14 | 7.53 % |
| 3:0 | 12 | 6.45 % |
| 1:2 | 11 | 5.91 % |
| 0:3 | 11 | 5.91 % |
| 3:2 | 7 | 3.76 % |
| 4:2 | 7 | 3.76 % |
| 1:1 | 6 | 3.23 % |
| 2:2 | 6 | 3.23 % |
| 3:3 | 5 | 2.69 % |
| 2:3 | 5 | 2.69 % |
| 0:4 | 5 | 2.69 % |
| 5:0 | 5 | 2.69 % |
| 0:1 | 4 | 2.15 % |
| 0:2 | 4 | 2.15 % |
| 4:1 | 4 | 2.15 % |
| 5:2 | 4 | 2.15 % |
| 0:5 | 4 | 2.15 % |
| 0:0 | 3 | 1.61 % |
| 3:4 | 3 | 1.61 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 3 | 1.61 % |
| 1:3 | 3 | 1.61 % |
| 4:0 | 3 | 1.61 % |
| 5:1 | 3 | 1.61 % |
| 1:5 | 3 | 1.61 % |
| 1:6 | 3 | 1.61 % |
| 0:6 | 3 | 1.61 % |
| 6:0 | 3 | 1.61 % |
| 8:0 | 3 | 1.61 % |
| 3:1 | 2 | 1.08 % |
| 5:3 | 2 | 1.08 % |
| 6:4 | 2 | 1.08 % |
| 1:4 | 2 | 1.08 % |
| 2:6 | 2 | 1.08 % |
| 6:1 | 2 | 1.08 % |
| 7:1 | 2 | 1.08 % |
| 7:0 | 2 | 1.08 % |
| 0:7 | 2 | 1.08 % |
| 0:8 | 2 | 1.08 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 9:0 | 2 | 1.08 % |
| 4:4 | 1 | 0.54 % |
| 5:5 | 1 | 0.54 % |
| 1:0 | 1 | 0.54 % |
| 5:4 | 1 | 0.54 % |
| 5:6 | 1 | 0.54 % |
| 2:4 | 1 | 0.54 % |
| 3:5 | 1 | 0.54 % |
| 2:5 | 1 | 0.54 % |
| 6:3 | 1 | 0.54 % |
| 7:2 | 1 | 0.54 % |
| 2:7 | 1 | 0.54 % |
| 1:7 | 1 | 0.54 % |
| 8:2 | 1 | 0.54 % |
| 1:8 | 1 | 0.54 % |
| 2:9 | 1 | 0.54 % |
| 10:1 | 1 | 0.54 % |
| 0:14 | 1 | 0.54 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7344%Wygrana przynajmniej 1 bramką4225%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1811%Wygrana 3 bramkami i więcej3420%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Nadzieja II Bytom wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
















