Zryw Radonia Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
89
48.37 %
80
43.48 %
15
8.15 %
Bramki zdobyte
593
średnia: 3.22
502
średnia: 2.73
Bramki stracone
502
średnia: 2.73
593
średnia: 3.22
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 184
182 z 184
6 z 184
178 z 184
15 z 184
169 z 184
35 z 184
149 z 184
65 z 184
119 z 184
93 z 184
91 z 184
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 9 | 4.89 % |
| 0:3 | 8 | 4.35 % |
| 3:1 | 7 | 3.8 % |
| 4:1 | 7 | 3.8 % |
| 0:4 | 7 | 3.8 % |
| 4:0 | 6 | 3.26 % |
| 1:5 | 6 | 3.26 % |
| 1:1 | 5 | 2.72 % |
| 2:2 | 5 | 2.72 % |
| 1:3 | 5 | 2.72 % |
| 3:0 | 5 | 2.72 % |
| 2:5 | 5 | 2.72 % |
| 6:2 | 5 | 2.72 % |
| 2:1 | 4 | 2.17 % |
| 3:2 | 4 | 2.17 % |
| 2:4 | 4 | 2.17 % |
| 5:1 | 4 | 2.17 % |
| 0:5 | 4 | 2.17 % |
| 7:1 | 4 | 2.17 % |
| 1:0 | 3 | 1.63 % |
| 1:2 | 3 | 1.63 % |
| 4:3 | 3 | 1.63 % |
| 3:5 | 3 | 1.63 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 3 | 1.63 % |
| 7:2 | 3 | 1.63 % |
| 7:0 | 3 | 1.63 % |
| 0:9 | 3 | 1.63 % |
| 0:0 | 2 | 1.09 % |
| 3:3 | 2 | 1.09 % |
| 3:4 | 2 | 1.09 % |
| 2:0 | 2 | 1.09 % |
| 0:2 | 2 | 1.09 % |
| 4:2 | 2 | 1.09 % |
| 1:4 | 2 | 1.09 % |
| 3:6 | 2 | 1.09 % |
| 2:6 | 2 | 1.09 % |
| 5:0 | 2 | 1.09 % |
| 6:0 | 2 | 1.09 % |
| 1:8 | 2 | 1.09 % |
| 8:0 | 2 | 1.09 % |
| 9:0 | 2 | 1.09 % |
| 15:0 | 2 | 1.09 % |
| 4:4 | 1 | 0.54 % |
| 0:1 | 1 | 0.54 % |
| 5:4 | 1 | 0.54 % |
| 7:6 | 1 | 0.54 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 1 | 0.54 % |
| 6:3 | 1 | 0.54 % |
| 3:7 | 1 | 0.54 % |
| 5:9 | 1 | 0.54 % |
| 1:6 | 1 | 0.54 % |
| 8:3 | 1 | 0.54 % |
| 0:6 | 1 | 0.54 % |
| 1:7 | 1 | 0.54 % |
| 2:8 | 1 | 0.54 % |
| 9:3 | 1 | 0.54 % |
| 0:7 | 1 | 0.54 % |
| 8:1 | 1 | 0.54 % |
| 9:2 | 1 | 0.54 % |
| 10:3 | 1 | 0.54 % |
| 9:1 | 1 | 0.54 % |
| 10:1 | 1 | 0.54 % |
| 0:10 | 1 | 0.54 % |
| 10:0 | 1 | 0.54 % |
| 0:11 | 1 | 0.54 % |
| 11:0 | 1 | 0.54 % |
| 1:13 | 1 | 0.54 % |
| 13:0 | 1 | 0.54 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6337%Wygrana przynajmniej 1 bramką2716%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2213%Wygrana 3 bramkami i więcej5935%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














