GKS Wojciechowice Tabela

Świętokrzyskie | Klasa B | Sandomierz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
53.92 %
Zwycięstwa gości
36
35.29 %
Remisy
11
10.78 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
263
średnia: 2.58
Gości
167
średnia: 1.64

Bramki stracone

Gospodarzy
167
średnia: 1.64
Gości
263
średnia: 2.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.96%
2 z 102
0.5
98.04%
100 z 102
4.9%
5 z 102
1.5
95.1%
97 z 102
19.61%
20 z 102
2.5
80.39%
82 z 102
42.16%
43 z 102
3.5
57.84%
59 z 102
66.67%
68 z 102
4.5
33.33%
34 z 102
79.41%
81 z 102
5.5
20.59%
21 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 10 9.8 %
2:1 7 6.86 %
0:2 7 6.86 %
0:3 6 5.88 %
3:0 6 5.88 %
3:2 5 4.9 %
1:3 5 4.9 %
1:1 4 3.92 %
1:2 4 3.92 %
2:0 4 3.92 %
4:0 4 3.92 %
2:2 3 2.94 %
0:4 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 2 1.96 %
3:3 2 1.96 %
1:0 2 1.96 %
2:3 2 1.96 %
2:4 2 1.96 %
4:1 2 1.96 %
5:0 2 1.96 %
7:0 2 1.96 %
9:0 2 1.96 %
10:0 2 1.96 %
0:1 1 0.98 %
4:5 1 0.98 %
4:2 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 0.98 %
6:3 1 0.98 %
1:5 1 0.98 %
0:5 1 0.98 %
6:1 1 0.98 %
1:6 1 0.98 %
0:6 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %
8:1 1 0.98 %
8:0 1 0.98 %
11:1 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe