Marol Jacentów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
55
53.92 %
36
35.29 %
11
10.78 %
Bramki zdobyte
263
średnia: 2.58
167
średnia: 1.64
Bramki stracone
167
średnia: 1.64
263
średnia: 2.58
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 102
100 z 102
5 z 102
97 z 102
20 z 102
82 z 102
43 z 102
59 z 102
68 z 102
34 z 102
81 z 102
21 z 102
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 10 | 9.8 % |
| 2:1 | 7 | 6.86 % |
| 0:2 | 7 | 6.86 % |
| 0:3 | 6 | 5.88 % |
| 3:0 | 6 | 5.88 % |
| 3:2 | 5 | 4.9 % |
| 1:3 | 5 | 4.9 % |
| 1:1 | 4 | 3.92 % |
| 1:2 | 4 | 3.92 % |
| 2:0 | 4 | 3.92 % |
| 4:0 | 4 | 3.92 % |
| 2:2 | 3 | 2.94 % |
| 0:4 | 3 | 2.94 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 2 | 1.96 % |
| 3:3 | 2 | 1.96 % |
| 1:0 | 2 | 1.96 % |
| 2:3 | 2 | 1.96 % |
| 2:4 | 2 | 1.96 % |
| 4:1 | 2 | 1.96 % |
| 5:0 | 2 | 1.96 % |
| 7:0 | 2 | 1.96 % |
| 9:0 | 2 | 1.96 % |
| 10:0 | 2 | 1.96 % |
| 0:1 | 1 | 0.98 % |
| 4:5 | 1 | 0.98 % |
| 4:2 | 1 | 0.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 1 | 0.98 % |
| 6:3 | 1 | 0.98 % |
| 1:5 | 1 | 0.98 % |
| 0:5 | 1 | 0.98 % |
| 6:1 | 1 | 0.98 % |
| 1:6 | 1 | 0.98 % |
| 0:6 | 1 | 0.98 % |
| 7:1 | 1 | 0.98 % |
| 8:1 | 1 | 0.98 % |
| 8:0 | 1 | 0.98 % |
| 11:1 | 1 | 0.98 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4649%Wygrana przynajmniej 1 bramką1920%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1819%Wygrana 3 bramkami i więcej1011%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














