Moravia II Morawica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
70
55.56 %
36
28.57 %
20
15.87 %
Bramki zdobyte
317
średnia: 2.52
199
średnia: 1.58
Bramki stracone
199
średnia: 1.58
317
średnia: 2.52
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 126
120 z 126
14 z 126
112 z 126
32 z 126
94 z 126
56 z 126
70 z 126
76 z 126
50 z 126
96 z 126
30 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 11 | 8.73 % |
| 1:1 | 9 | 7.14 % |
| 3:1 | 9 | 7.14 % |
| 1:2 | 8 | 6.35 % |
| 0:0 | 6 | 4.76 % |
| 1:0 | 5 | 3.97 % |
| 3:2 | 5 | 3.97 % |
| 2:0 | 5 | 3.97 % |
| 4:1 | 5 | 3.97 % |
| 4:0 | 5 | 3.97 % |
| 0:2 | 4 | 3.17 % |
| 3:0 | 4 | 3.17 % |
| 0:5 | 4 | 3.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.38 % |
| 0:1 | 3 | 2.38 % |
| 2:3 | 3 | 2.38 % |
| 5:2 | 3 | 2.38 % |
| 6:1 | 3 | 2.38 % |
| 2:2 | 2 | 1.59 % |
| 3:4 | 2 | 1.59 % |
| 1:3 | 2 | 1.59 % |
| 4:2 | 2 | 1.59 % |
| 1:4 | 2 | 1.59 % |
| 0:4 | 2 | 1.59 % |
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:0 | 2 | 1.59 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:0 | 2 | 1.59 % |
| 9:1 | 2 | 1.59 % |
| 2:4 | 1 | 0.79 % |
| 3:5 | 1 | 0.79 % |
| 0:3 | 1 | 0.79 % |
| 1:5 | 1 | 0.79 % |
| 7:3 | 1 | 0.79 % |
| 5:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:6 | 1 | 0.79 % |
| 8:2 | 1 | 0.79 % |
| 8:0 | 1 | 0.79 % |
| 10:2 | 1 | 0.79 % |
| 0:9 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4641%Wygrana przynajmniej 1 bramką2926%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1513%Wygrana 3 bramkami i więcej2220%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















