Piast Stopnica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
80
54.42 %
47
31.97 %
20
13.61 %
Bramki zdobyte
374
średnia: 2.54
241
średnia: 1.64
Bramki stracone
241
średnia: 1.64
374
średnia: 2.54
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 147
145 z 147
12 z 147
135 z 147
29 z 147
118 z 147
67 z 147
80 z 147
88 z 147
59 z 147
114 z 147
33 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 11 | 7.48 % |
| 2:3 | 11 | 7.48 % |
| 3:0 | 11 | 7.48 % |
| 1:1 | 10 | 6.8 % |
| 0:3 | 10 | 6.8 % |
| 1:0 | 8 | 5.44 % |
| 3:2 | 7 | 4.76 % |
| 3:1 | 7 | 4.76 % |
| 1:3 | 7 | 4.76 % |
| 1:2 | 6 | 4.08 % |
| 2:2 | 5 | 3.4 % |
| 2:0 | 5 | 3.4 % |
| 4:1 | 4 | 2.72 % |
| 6:0 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 3 | 2.04 % |
| 6:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:0 | 2 | 1.36 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 0:1 | 2 | 1.36 % |
| 0:2 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:2 | 2 | 1.36 % |
| 6:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:0 | 2 | 1.36 % |
| 5:0 | 2 | 1.36 % |
| 8:0 | 2 | 1.36 % |
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
| 11:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5240%Wygrana przynajmniej 1 bramką3729%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1915%Wygrana 3 bramkami i więcej2116%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Naprzód II Jędrzejów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

















