Tęcza Gowarczów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
61
48.41 %
54
42.86 %
11
8.73 %
Bramki zdobyte
354
średnia: 2.81
287
średnia: 2.28
Bramki stracone
287
średnia: 2.28
354
średnia: 2.81
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 126
126 z 126
8 z 126
118 z 126
17 z 126
109 z 126
48 z 126
78 z 126
61 z 126
65 z 126
77 z 126
49 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 9 | 7.14 % |
| 0:3 | 9 | 7.14 % |
| 2:1 | 7 | 5.56 % |
| 1:2 | 6 | 4.76 % |
| 1:0 | 5 | 3.97 % |
| 2:3 | 5 | 3.97 % |
| 3:1 | 5 | 3.97 % |
| 2:2 | 4 | 3.17 % |
| 0:2 | 4 | 3.17 % |
| 2:5 | 4 | 3.17 % |
| 6:1 | 4 | 3.17 % |
| 1:1 | 3 | 2.38 % |
| 3:3 | 3 | 2.38 % |
| 0:1 | 3 | 2.38 % |
| 3:2 | 3 | 2.38 % |
| 2:4 | 3 | 2.38 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:6 | 3 | 2.38 % |
| 1:5 | 3 | 2.38 % |
| 8:1 | 3 | 2.38 % |
| 2:0 | 2 | 1.59 % |
| 1:3 | 2 | 1.59 % |
| 4:2 | 2 | 1.59 % |
| 5:3 | 2 | 1.59 % |
| 1:4 | 2 | 1.59 % |
| 4:1 | 2 | 1.59 % |
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:2 | 2 | 1.59 % |
| 5:0 | 2 | 1.59 % |
| 0:5 | 2 | 1.59 % |
| 1:7 | 2 | 1.59 % |
| 4:4 | 1 | 0.79 % |
| 5:4 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.79 % |
| 5:2 | 1 | 0.79 % |
| 0:4 | 1 | 0.79 % |
| 4:0 | 1 | 0.79 % |
| 7:2 | 1 | 0.79 % |
| 2:7 | 1 | 0.79 % |
| 7:1 | 1 | 0.79 % |
| 2:8 | 1 | 0.79 % |
| 0:7 | 1 | 0.79 % |
| 7:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:9 | 1 | 0.79 % |
| 10:1 | 1 | 0.79 % |
| 10:0 | 1 | 0.79 % |
| 11:1 | 1 | 0.79 % |
| 13:1 | 1 | 0.79 % |
| 14:0 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4237%Wygrana przynajmniej 1 bramką2320%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1412%Wygrana 3 bramkami i więcej3631%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














