UKS Baćkowice Tabela

Świętokrzyskie | Klasa A | Sandomierz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
50.81 %
Zwycięstwa gości
39
31.45 %
Remisy
22
17.74 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
358
średnia: 2.89
Gości
243
średnia: 1.96

Bramki stracone

Gospodarzy
243
średnia: 1.96
Gości
358
średnia: 2.89

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.61%
2 z 124
0.5
98.39%
122 z 124
7.26%
9 z 124
1.5
92.74%
115 z 124
19.35%
24 z 124
2.5
80.65%
100 z 124
29.84%
37 z 124
3.5
70.16%
87 z 124
50.81%
63 z 124
4.5
49.19%
61 z 124
71.77%
89 z 124
5.5
28.23%
35 z 124

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 8.06 %
3:1 8 6.45 %
1:1 7 5.65 %
2:3 6 4.84 %
3:2 5 4.03 %
2:0 5 4.03 %
1:0 4 3.23 %
2:1 4 3.23 %
4:1 4 3.23 %
1:4 4 3.23 %
4:0 4 3.23 %
5:0 4 3.23 %
3:3 3 2.42 %
0:1 3 2.42 %
1:2 3 2.42 %
0:2 3 2.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 3 2.42 %
0:3 3 2.42 %
0:5 3 2.42 %
6:1 3 2.42 %
0:0 2 1.61 %
5:4 2 1.61 %
1:3 2 1.61 %
5:2 2 1.61 %
0:4 2 1.61 %
6:2 2 1.61 %
6:0 2 1.61 %
0:6 2 1.61 %
8:0 2 1.61 %
4:5 1 0.81 %
2:4 1 0.81 %
5:1 1 0.81 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 0.81 %
1:6 1 0.81 %
2:7 1 0.81 %
8:3 1 0.81 %
1:7 1 0.81 %
8:2 1 0.81 %
8:1 1 0.81 %
1:8 1 0.81 %
9:2 1 0.81 %
9:0 1 0.81 %
0:11 1 0.81 %
13:1 1 0.81 %
14:0 1 0.81 %
15:0 1 0.81 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe