Barkas Tolkmicko Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa A | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
72
48.98 %
Zwycięstwa gości
51
34.69 %
Remisy
24
16.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
327
średnia: 2.22
Gości
266
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
266
średnia: 1.81
Gości
327
średnia: 2.22

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.36%
2 z 147
0.5
98.64%
145 z 147
6.8%
10 z 147
1.5
93.2%
137 z 147
25.85%
38 z 147
2.5
74.15%
109 z 147
48.3%
71 z 147
3.5
51.7%
76 z 147
65.99%
97 z 147
4.5
34.01%
50 z 147
78.23%
115 z 147
5.5
21.77%
32 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 8.16 %
2:1 12 8.16 %
1:2 10 6.8 %
0:2 10 6.8 %
3:1 10 6.8 %
3:0 8 5.44 %
2:2 7 4.76 %
3:2 6 4.08 %
2:0 6 4.08 %
1:0 5 3.4 %
2:3 4 2.72 %
5:1 4 2.72 %
5:0 4 2.72 %
0:1 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 3 2.04 %
1:3 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
0:4 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
0:0 2 1.36 %
3:3 2 1.36 %
2:4 2 1.36 %
4:2 2 1.36 %
4:1 2 1.36 %
6:3 2 1.36 %
4:4 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.68 %
1:4 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
4:7 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
8:3 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
9:3 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe