LZS Zamek Szymbark Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa A | warmińsko-mazurska IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
74
50.68 %
Zwycięstwa gości
59
40.41 %
Remisy
13
8.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
402
średnia: 2.75
Gości
309
średnia: 2.12

Bramki stracone

Gospodarzy
309
średnia: 2.12
Gości
402
średnia: 2.75

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 146
0.5
99.32%
145 z 146
4.11%
6 z 146
1.5
95.89%
140 z 146
10.96%
16 z 146
2.5
89.04%
130 z 146
26.71%
39 z 146
3.5
73.29%
107 z 146
49.32%
72 z 146
4.5
50.68%
74 z 146
67.12%
98 z 146
5.5
32.88%
48 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 10 6.85 %
1:3 9 6.16 %
2:3 7 4.79 %
3:0 7 4.79 %
2:2 6 4.11 %
1:2 6 4.11 %
3:2 6 4.11 %
2:0 6 4.11 %
4:0 6 4.11 %
2:1 5 3.42 %
2:4 5 3.42 %
0:3 5 3.42 %
6:2 4 2.74 %
0:5 4 2.74 %
5:0 4 2.74 %
1:1 3 2.05 %
0:1 3 2.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 3 2.05 %
5:2 3 2.05 %
6:1 3 2.05 %
6:0 3 2.05 %
3:3 2 1.37 %
1:0 2 1.37 %
3:4 2 1.37 %
4:2 2 1.37 %
3:5 2 1.37 %
1:4 2 1.37 %
2:5 2 1.37 %
0:4 2 1.37 %
1:6 2 1.37 %
10:0 2 1.37 %
0:0 1 0.68 %
5:5 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.68 %
5:4 1 0.68 %
0:2 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
4:7 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe