Orlęta Reszel Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
106
53.54 %
61
30.81 %
31
15.66 %
Bramki zdobyte
527
średnia: 2.66
363
średnia: 1.83
Bramki stracone
363
średnia: 1.83
527
średnia: 2.66
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 198
195 z 198
14 z 198
184 z 198
41 z 198
157 z 198
77 z 198
121 z 198
108 z 198
90 z 198
138 z 198
60 z 198
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 11 | 5.56 % |
| 3:0 | 11 | 5.56 % |
| 1:1 | 10 | 5.05 % |
| 2:1 | 10 | 5.05 % |
| 1:2 | 9 | 4.55 % |
| 3:2 | 9 | 4.55 % |
| 0:2 | 9 | 4.55 % |
| 2:0 | 8 | 4.04 % |
| 2:2 | 7 | 3.54 % |
| 3:3 | 7 | 3.54 % |
| 1:3 | 7 | 3.54 % |
| 4:2 | 7 | 3.54 % |
| 4:1 | 7 | 3.54 % |
| 6:1 | 7 | 3.54 % |
| 0:1 | 6 | 3.03 % |
| 2:3 | 6 | 3.03 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:3 | 6 | 3.03 % |
| 1:0 | 5 | 2.53 % |
| 5:1 | 5 | 2.53 % |
| 4:0 | 4 | 2.02 % |
| 0:0 | 3 | 1.52 % |
| 4:4 | 3 | 1.52 % |
| 5:3 | 3 | 1.52 % |
| 1:4 | 3 | 1.52 % |
| 5:0 | 3 | 1.52 % |
| 7:0 | 3 | 1.52 % |
| 8:0 | 3 | 1.52 % |
| 5:2 | 2 | 1.01 % |
| 2:5 | 2 | 1.01 % |
| 0:4 | 2 | 1.01 % |
| 6:2 | 2 | 1.01 % |
| 0:5 | 2 | 1.01 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 8:1 | 2 | 1.01 % |
| 0:8 | 2 | 1.01 % |
| 6:6 | 1 | 0.51 % |
| 4:3 | 1 | 0.51 % |
| 2:4 | 1 | 0.51 % |
| 1:5 | 1 | 0.51 % |
| 1:6 | 1 | 0.51 % |
| 0:6 | 1 | 0.51 % |
| 1:7 | 1 | 0.51 % |
| 8:2 | 1 | 0.51 % |
| 0:7 | 1 | 0.51 % |
| 2:11 | 1 | 0.51 % |
| 11:2 | 1 | 0.51 % |
| 13:1 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6941%Wygrana przynajmniej 1 bramką3521%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2917%Wygrana 3 bramkami i więcej3722%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















