Orzeł Janowiec Kościelny Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
106
53.54 %
Zwycięstwa gości
61
30.81 %
Remisy
31
15.66 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
527
średnia: 2.66
Gości
363
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
363
średnia: 1.83
Gości
527
średnia: 2.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.52%
3 z 198
0.5
98.48%
195 z 198
7.07%
14 z 198
1.5
92.93%
184 z 198
20.71%
41 z 198
2.5
79.29%
157 z 198
38.89%
77 z 198
3.5
61.11%
121 z 198
54.55%
108 z 198
4.5
45.45%
90 z 198
69.7%
138 z 198
5.5
30.3%
60 z 198

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 11 5.56 %
3:0 11 5.56 %
1:1 10 5.05 %
2:1 10 5.05 %
1:2 9 4.55 %
3:2 9 4.55 %
0:2 9 4.55 %
2:0 8 4.04 %
2:2 7 3.54 %
3:3 7 3.54 %
1:3 7 3.54 %
4:2 7 3.54 %
4:1 7 3.54 %
6:1 7 3.54 %
0:1 6 3.03 %
2:3 6 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 6 3.03 %
1:0 5 2.53 %
5:1 5 2.53 %
4:0 4 2.02 %
0:0 3 1.52 %
4:4 3 1.52 %
5:3 3 1.52 %
1:4 3 1.52 %
5:0 3 1.52 %
7:0 3 1.52 %
8:0 3 1.52 %
5:2 2 1.01 %
2:5 2 1.01 %
0:4 2 1.01 %
6:2 2 1.01 %
0:5 2 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:1 2 1.01 %
0:8 2 1.01 %
6:6 1 0.51 %
4:3 1 0.51 %
2:4 1 0.51 %
1:5 1 0.51 %
1:6 1 0.51 %
0:6 1 0.51 %
1:7 1 0.51 %
8:2 1 0.51 %
0:7 1 0.51 %
2:11 1 0.51 %
11:2 1 0.51 %
13:1 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    69
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    37
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe