Orzyc Janowo Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa A | warmińsko-mazurska III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.37 %
Zwycięstwa gości
40
27.4 %
Remisy
31
21.23 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
389
średnia: 2.66
Gości
267
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
267
średnia: 1.83
Gości
389
średnia: 2.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 146
0.5
100%
146 z 146
4.79%
7 z 146
1.5
95.21%
139 z 146
18.49%
27 z 146
2.5
81.51%
119 z 146
32.19%
47 z 146
3.5
67.81%
99 z 146
58.22%
85 z 146
4.5
41.78%
61 z 146
73.29%
107 z 146
5.5
26.71%
39 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 15 10.27 %
1:1 12 8.22 %
3:1 10 6.85 %
1:2 8 5.48 %
2:1 7 4.79 %
3:2 7 4.79 %
4:0 6 4.11 %
1:0 5 3.42 %
0:2 5 3.42 %
4:2 5 3.42 %
4:1 5 3.42 %
1:4 4 2.74 %
0:4 4 2.74 %
5:0 4 2.74 %
3:3 3 2.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.05 %
1:3 3 2.05 %
3:0 3 2.05 %
0:1 2 1.37 %
2:3 2 1.37 %
2:4 2 1.37 %
5:3 2 1.37 %
0:3 2 1.37 %
2:5 2 1.37 %
5:1 2 1.37 %
6:1 2 1.37 %
7:2 2 1.37 %
6:0 2 1.37 %
7:0 2 1.37 %
5:5 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
5:4 1 0.68 %
5:6 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe