Perkun Orżyny Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
61
48.41 %
44
34.92 %
21
16.67 %
Bramki zdobyte
355
średnia: 2.82
240
średnia: 1.9
Bramki stracone
240
średnia: 1.9
355
średnia: 2.82
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 126
126 z 126
10 z 126
116 z 126
23 z 126
103 z 126
49 z 126
77 z 126
68 z 126
58 z 126
83 z 126
43 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 10 | 7.94 % |
| 1:2 | 9 | 7.14 % |
| 2:1 | 9 | 7.14 % |
| 1:1 | 7 | 5.56 % |
| 4:1 | 6 | 4.76 % |
| 0:1 | 5 | 3.97 % |
| 1:0 | 5 | 3.97 % |
| 0:2 | 4 | 3.17 % |
| 0:3 | 4 | 3.17 % |
| 3:0 | 4 | 3.17 % |
| 8:0 | 4 | 3.17 % |
| 2:3 | 3 | 2.38 % |
| 3:1 | 3 | 2.38 % |
| 2:4 | 3 | 2.38 % |
| 4:0 | 3 | 2.38 % |
| 3:3 | 2 | 1.59 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:4 | 2 | 1.59 % |
| 3:2 | 2 | 1.59 % |
| 2:0 | 2 | 1.59 % |
| 1:3 | 2 | 1.59 % |
| 4:2 | 2 | 1.59 % |
| 1:4 | 2 | 1.59 % |
| 2:5 | 2 | 1.59 % |
| 3:6 | 2 | 1.59 % |
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:2 | 2 | 1.59 % |
| 5:0 | 2 | 1.59 % |
| 6:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:0 | 2 | 1.59 % |
| 7:1 | 2 | 1.59 % |
| 4:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:4 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.79 % |
| 5:3 | 1 | 0.79 % |
| 4:6 | 1 | 0.79 % |
| 5:2 | 1 | 0.79 % |
| 0:4 | 1 | 0.79 % |
| 1:5 | 1 | 0.79 % |
| 8:4 | 1 | 0.79 % |
| 1:6 | 1 | 0.79 % |
| 0:6 | 1 | 0.79 % |
| 8:2 | 1 | 0.79 % |
| 7:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:8 | 1 | 0.79 % |
| 8:1 | 1 | 0.79 % |
| 9:1 | 1 | 0.79 % |
| 11:3 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3836%Wygrana przynajmniej 1 bramką2625%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1211%Wygrana 3 bramkami i więcej2928%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















