Pogoń Ryn Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa A | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
61
48.41 %
Zwycięstwa gości
44
34.92 %
Remisy
21
16.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
355
średnia: 2.82
Gości
240
średnia: 1.9

Bramki stracone

Gospodarzy
240
średnia: 1.9
Gości
355
średnia: 2.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 126
0.5
100%
126 z 126
7.94%
10 z 126
1.5
92.06%
116 z 126
18.25%
23 z 126
2.5
81.75%
103 z 126
38.89%
49 z 126
3.5
61.11%
77 z 126
53.97%
68 z 126
4.5
46.03%
58 z 126
65.87%
83 z 126
5.5
34.13%
43 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 7.94 %
1:2 9 7.14 %
2:1 9 7.14 %
1:1 7 5.56 %
4:1 6 4.76 %
0:1 5 3.97 %
1:0 5 3.97 %
0:2 4 3.17 %
0:3 4 3.17 %
3:0 4 3.17 %
8:0 4 3.17 %
2:3 3 2.38 %
3:1 3 2.38 %
2:4 3 2.38 %
4:0 3 2.38 %
3:3 2 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 2 1.59 %
3:2 2 1.59 %
2:0 2 1.59 %
1:3 2 1.59 %
4:2 2 1.59 %
1:4 2 1.59 %
2:5 2 1.59 %
3:6 2 1.59 %
5:1 2 1.59 %
6:2 2 1.59 %
5:0 2 1.59 %
6:1 2 1.59 %
6:0 2 1.59 %
7:1 2 1.59 %
4:3 1 0.79 %
3:4 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.79 %
5:3 1 0.79 %
4:6 1 0.79 %
5:2 1 0.79 %
0:4 1 0.79 %
1:5 1 0.79 %
8:4 1 0.79 %
1:6 1 0.79 %
0:6 1 0.79 %
8:2 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
1:8 1 0.79 %
8:1 1 0.79 %
9:1 1 0.79 %
11:3 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe