Radomniak Radomno Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
98
49.75 %
Zwycięstwa gości
69
35.03 %
Remisy
30
15.23 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
473
średnia: 2.4
Gości
359
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
359
średnia: 1.82
Gości
473
średnia: 2.4

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.52%
3 z 197
0.5
98.48%
194 z 197
8.63%
17 z 197
1.5
91.37%
180 z 197
24.87%
49 z 197
2.5
75.13%
148 z 197
47.21%
93 z 197
3.5
52.79%
104 z 197
60.41%
119 z 197
4.5
39.59%
78 z 197
74.11%
146 z 197
5.5
25.89%
51 z 197

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 18 9.14 %
1:2 17 8.63 %
2:1 13 6.6 %
3:2 12 6.09 %
1:0 10 5.08 %
3:0 9 4.57 %
2:0 8 4.06 %
4:0 8 4.06 %
1:3 7 3.55 %
2:3 6 3.05 %
0:2 6 3.05 %
3:1 6 3.05 %
0:3 5 2.54 %
0:6 5 2.54 %
3:3 4 2.03 %
0:1 4 2.03 %
2:4 4 2.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 2.03 %
5:1 4 2.03 %
0:0 3 1.52 %
2:2 3 1.52 %
5:3 3 1.52 %
1:4 3 1.52 %
7:0 3 1.52 %
3:4 2 1.02 %
3:5 2 1.02 %
2:5 2 1.02 %
0:4 2 1.02 %
5:0 2 1.02 %
1:7 2 1.02 %
10:1 2 1.02 %
4:4 1 0.51 %
5:5 1 0.51 %
4:3 1 0.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 0.51 %
6:4 1 0.51 %
5:2 1 0.51 %
6:3 1 0.51 %
6:2 1 0.51 %
6:1 1 0.51 %
2:7 1 0.51 %
6:0 1 0.51 %
7:1 1 0.51 %
8:2 1 0.51 %
8:1 1 0.51 %
9:2 1 0.51 %
8:0 1 0.51 %
0:9 1 0.51 %
11:1 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    68
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe