SKS Gwardia II Szczytno Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
51.37 %
40
27.4 %
31
21.23 %
Bramki zdobyte
389
średnia: 2.66
267
średnia: 1.83
Bramki stracone
267
średnia: 1.83
389
średnia: 2.66
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 146
146 z 146
7 z 146
139 z 146
27 z 146
119 z 146
47 z 146
99 z 146
85 z 146
61 z 146
107 z 146
39 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 15 | 10.27 % |
| 1:1 | 12 | 8.22 % |
| 3:1 | 10 | 6.85 % |
| 1:2 | 8 | 5.48 % |
| 2:1 | 7 | 4.79 % |
| 3:2 | 7 | 4.79 % |
| 4:0 | 6 | 4.11 % |
| 1:0 | 5 | 3.42 % |
| 0:2 | 5 | 3.42 % |
| 4:2 | 5 | 3.42 % |
| 4:1 | 5 | 3.42 % |
| 1:4 | 4 | 2.74 % |
| 0:4 | 4 | 2.74 % |
| 5:0 | 4 | 2.74 % |
| 3:3 | 3 | 2.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 3 | 2.05 % |
| 1:3 | 3 | 2.05 % |
| 3:0 | 3 | 2.05 % |
| 0:1 | 2 | 1.37 % |
| 2:3 | 2 | 1.37 % |
| 2:4 | 2 | 1.37 % |
| 5:3 | 2 | 1.37 % |
| 0:3 | 2 | 1.37 % |
| 2:5 | 2 | 1.37 % |
| 5:1 | 2 | 1.37 % |
| 6:1 | 2 | 1.37 % |
| 7:2 | 2 | 1.37 % |
| 6:0 | 2 | 1.37 % |
| 7:0 | 2 | 1.37 % |
| 5:5 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:6 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 8:0 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4035%Wygrana przynajmniej 1 bramką2824%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2219%Wygrana 3 bramkami i więcej2522%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















