Tęcza Biskupiec Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Superscore IV Liga | WMZPN
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
85
42.71 %
Zwycięstwa gości
78
39.2 %
Remisy
36
18.09 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
414
średnia: 2.08
Gości
355
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
355
średnia: 1.78
Gości
414
średnia: 2.08

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.01%
4 z 199
0.5
97.99%
195 z 199
11.56%
23 z 199
1.5
88.44%
176 z 199
27.14%
54 z 199
2.5
72.86%
145 z 199
45.23%
90 z 199
3.5
54.77%
109 z 199
67.84%
135 z 199
4.5
32.16%
64 z 199
83.42%
166 z 199
5.5
16.58%
33 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 15 7.54 %
1:1 13 6.53 %
2:1 12 6.03 %
0:1 10 5.03 %
1:3 10 5.03 %
1:0 9 4.52 %
1:2 9 4.52 %
2:3 9 4.52 %
2:0 9 4.52 %
0:2 9 4.52 %
3:0 9 4.52 %
4:0 8 4.02 %
3:2 7 3.52 %
3:1 7 3.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 7 3.52 %
0:3 6 3.02 %
0:4 5 2.51 %
0:0 4 2.01 %
1:4 4 2.01 %
1:5 4 2.01 %
3:3 3 1.51 %
3:4 3 1.51 %
5:1 3 1.51 %
5:0 3 1.51 %
6:0 3 1.51 %
0:7 3 1.51 %
2:4 2 1.01 %
5:5 1 0.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.5 %
7:5 1 0.5 %
0:5 1 0.5 %
2:7 1 0.5 %
7:1 1 0.5 %
1:7 1 0.5 %
8:2 1 0.5 %
7:0 1 0.5 %
8:1 1 0.5 %
9:2 1 0.5 %
8:0 1 0.5 %
10:2 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    81
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    41
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe