Zagłada Lisów Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa B | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
44
43.14 %
Zwycięstwa gości
44
43.14 %
Remisy
14
13.73 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
254
średnia: 2.49
Gości
237
średnia: 2.32

Bramki stracone

Gospodarzy
237
średnia: 2.32
Gości
254
średnia: 2.49

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.96%
2 z 102
0.5
98.04%
100 z 102
6.86%
7 z 102
1.5
93.14%
95 z 102
21.57%
22 z 102
2.5
78.43%
80 z 102
40.2%
41 z 102
3.5
59.8%
61 z 102
49.02%
50 z 102
4.5
50.98%
52 z 102
61.76%
63 z 102
5.5
38.24%
39 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 7.84 %
0:3 7 6.86 %
1:2 5 4.9 %
0:2 4 3.92 %
4:2 4 3.92 %
3:0 4 3.92 %
1:4 4 3.92 %
1:5 4 3.92 %
0:1 3 2.94 %
2:1 3 2.94 %
3:2 3 2.94 %
2:0 3 2.94 %
3:1 3 2.94 %
4:0 3 2.94 %
2:6 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 2 1.96 %
3:3 2 1.96 %
1:0 2 1.96 %
2:3 2 1.96 %
4:3 2 1.96 %
1:3 2 1.96 %
2:4 2 1.96 %
5:2 2 1.96 %
5:1 2 1.96 %
5:0 2 1.96 %
8:2 2 1.96 %
2:2 1 0.98 %
4:4 1 0.98 %
5:4 1 0.98 %
4:5 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.98 %
5:3 1 0.98 %
4:1 1 0.98 %
2:5 1 0.98 %
6:2 1 0.98 %
0:5 1 0.98 %
1:6 1 0.98 %
7:2 1 0.98 %
1:7 1 0.98 %
8:1 1 0.98 %
8:0 1 0.98 %
0:8 1 0.98 %
1:9 1 0.98 %
9:1 1 0.98 %
15:1 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    30%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Potok Weklice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.