Avia Kamionki Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
106
49.77 %
74
34.74 %
33
15.49 %
Bramki zdobyte
487
średnia: 2.29
390
średnia: 1.83
Bramki stracone
390
średnia: 1.83
487
średnia: 2.29
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 213
207 z 213
24 z 213
189 z 213
51 z 213
162 z 213
91 z 213
122 z 213
135 z 213
78 z 213
163 z 213
50 z 213
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 16 | 7.51 % |
| 1:1 | 15 | 7.04 % |
| 2:2 | 10 | 4.69 % |
| 4:0 | 10 | 4.69 % |
| 1:0 | 9 | 4.23 % |
| 0:1 | 9 | 4.23 % |
| 1:2 | 9 | 4.23 % |
| 3:2 | 9 | 4.23 % |
| 1:3 | 9 | 4.23 % |
| 3:1 | 9 | 4.23 % |
| 0:3 | 9 | 4.23 % |
| 2:0 | 7 | 3.29 % |
| 5:0 | 7 | 3.29 % |
| 0:0 | 6 | 2.82 % |
| 3:0 | 6 | 2.82 % |
| 4:1 | 6 | 2.82 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 6 | 2.82 % |
| 0:2 | 5 | 2.35 % |
| 4:3 | 4 | 1.88 % |
| 3:4 | 4 | 1.88 % |
| 1:5 | 4 | 1.88 % |
| 5:1 | 4 | 1.88 % |
| 5:2 | 3 | 1.41 % |
| 1:6 | 3 | 1.41 % |
| 3:3 | 2 | 0.94 % |
| 2:3 | 2 | 0.94 % |
| 4:2 | 2 | 0.94 % |
| 1:4 | 2 | 0.94 % |
| 2:5 | 2 | 0.94 % |
| 0:5 | 2 | 0.94 % |
| 6:1 | 2 | 0.94 % |
| 7:2 | 2 | 0.94 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 2 | 0.94 % |
| 7:1 | 2 | 0.94 % |
| 7:0 | 2 | 0.94 % |
| 2:4 | 1 | 0.47 % |
| 6:4 | 1 | 0.47 % |
| 4:6 | 1 | 0.47 % |
| 6:3 | 1 | 0.47 % |
| 2:7 | 1 | 0.47 % |
| 6:0 | 1 | 0.47 % |
| 1:7 | 1 | 0.47 % |
| 8:1 | 1 | 0.47 % |
| 0:8 | 1 | 0.47 % |
| 0:9 | 1 | 0.47 % |
| 13:2 | 1 | 0.47 % |
| 12:0 | 1 | 0.47 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8445%Wygrana przynajmniej 1 bramką4424%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2312%Wygrana 3 bramkami i więcej3519%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- LKS Ślesin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.



















