GES Poznań Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
70
50 %
52
37.14 %
18
12.86 %
Bramki zdobyte
364
średnia: 2.6
273
średnia: 1.95
Bramki stracone
273
średnia: 1.95
364
średnia: 2.6
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 140
136 z 140
14 z 140
126 z 140
29 z 140
111 z 140
53 z 140
87 z 140
74 z 140
66 z 140
95 z 140
45 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 8 | 5.71 % |
| 3:1 | 8 | 5.71 % |
| 1:2 | 7 | 5 % |
| 3:0 | 7 | 5 % |
| 2:1 | 6 | 4.29 % |
| 2:3 | 6 | 4.29 % |
| 4:1 | 6 | 4.29 % |
| 1:0 | 5 | 3.57 % |
| 0:1 | 5 | 3.57 % |
| 3:2 | 5 | 3.57 % |
| 4:0 | 5 | 3.57 % |
| 0:0 | 4 | 2.86 % |
| 3:3 | 4 | 2.86 % |
| 0:2 | 4 | 2.86 % |
| 1:3 | 4 | 2.86 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 4 | 2.86 % |
| 0:3 | 4 | 2.86 % |
| 4:3 | 3 | 2.14 % |
| 2:0 | 3 | 2.14 % |
| 4:2 | 3 | 2.14 % |
| 5:1 | 3 | 2.14 % |
| 0:7 | 3 | 2.14 % |
| 8:0 | 3 | 2.14 % |
| 2:2 | 2 | 1.43 % |
| 1:4 | 2 | 1.43 % |
| 0:4 | 2 | 1.43 % |
| 2:6 | 2 | 1.43 % |
| 1:6 | 2 | 1.43 % |
| 6:1 | 2 | 1.43 % |
| 6:0 | 2 | 1.43 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 2 | 1.43 % |
| 5:2 | 1 | 0.71 % |
| 2:5 | 1 | 0.71 % |
| 4:7 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 5:0 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 8:1 | 1 | 0.71 % |
| 9:2 | 1 | 0.71 % |
| 0:8 | 1 | 0.71 % |
| 0:9 | 1 | 0.71 % |
| 10:0 | 1 | 0.71 % |
| 13:1 | 1 | 0.71 % |
| 16:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5443%Wygrana przynajmniej 1 bramką2721%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1915%Wygrana 3 bramkami i więcej2621%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















