Górnik Konin Tabela

Wielkopolskie | 4. Liga | wielkopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
110
43.65 %
Zwycięstwa gości
90
35.71 %
Remisy
52
20.63 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
466
średnia: 1.85
Gości
414
średnia: 1.64

Bramki stracone

Gospodarzy
414
średnia: 1.64
Gości
466
średnia: 1.85

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.59%
4 z 252
0.5
98.41%
248 z 252
14.68%
37 z 252
1.5
85.32%
215 z 252
33.33%
84 z 252
2.5
66.67%
168 z 252
51.98%
131 z 252
3.5
48.02%
121 z 252
71.43%
180 z 252
4.5
28.57%
72 z 252
87.7%
221 z 252
5.5
12.3%
31 z 252

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 28 11.11 %
1:0 19 7.54 %
1:2 18 7.14 %
2:2 17 6.75 %
0:1 14 5.56 %
2:1 13 5.16 %
3:2 13 5.16 %
2:3 11 4.37 %
3:1 11 4.37 %
3:0 11 4.37 %
2:0 10 3.97 %
0:2 9 3.57 %
1:3 9 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 6 2.38 %
0:4 6 2.38 %
4:0 6 2.38 %
0:3 5 1.98 %
4:1 5 1.98 %
1:4 5 1.98 %
5:0 5 1.98 %
0:0 4 1.59 %
5:1 4 1.59 %
3:3 3 1.19 %
0:6 3 1.19 %
5:2 2 0.79 %
2:5 2 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 2 0.79 %
0:5 2 0.79 %
4:3 1 0.4 %
4:5 1 0.4 %
2:4 1 0.4 %
4:6 1 0.4 %
7:4 1 0.4 %
6:1 1 0.4 %
7:1 1 0.4 %
8:2 1 0.4 %
0:7 1 0.4 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    95
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    57
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    12%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe