Górnik Wierzbinek Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
53.57 %
47
33.57 %
18
12.86 %
Bramki zdobyte
402
średnia: 2.87
303
średnia: 2.16
Bramki stracone
303
średnia: 2.16
402
średnia: 2.87
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 140
137 z 140
13 z 140
127 z 140
20 z 140
120 z 140
37 z 140
103 z 140
60 z 140
80 z 140
90 z 140
50 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 11 | 7.86 % |
| 2:1 | 8 | 5.71 % |
| 1:0 | 7 | 5 % |
| 3:1 | 7 | 5 % |
| 2:2 | 6 | 4.29 % |
| 1:2 | 6 | 4.29 % |
| 0:4 | 6 | 4.29 % |
| 3:2 | 5 | 3.57 % |
| 2:3 | 5 | 3.57 % |
| 1:1 | 4 | 2.86 % |
| 3:3 | 4 | 2.86 % |
| 1:3 | 4 | 2.86 % |
| 4:1 | 4 | 2.86 % |
| 0:0 | 3 | 2.14 % |
| 0:1 | 3 | 2.14 % |
| 2:0 | 3 | 2.14 % |
| 1:4 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 3 | 2.14 % |
| 5:1 | 3 | 2.14 % |
| 4:3 | 2 | 1.43 % |
| 4:2 | 2 | 1.43 % |
| 3:0 | 2 | 1.43 % |
| 3:6 | 2 | 1.43 % |
| 6:3 | 2 | 1.43 % |
| 1:5 | 2 | 1.43 % |
| 2:6 | 2 | 1.43 % |
| 6:2 | 2 | 1.43 % |
| 0:5 | 2 | 1.43 % |
| 6:1 | 2 | 1.43 % |
| 6:0 | 2 | 1.43 % |
| 8:1 | 2 | 1.43 % |
| 10:1 | 2 | 1.43 % |
| 4:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:6 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:5 | 1 | 0.71 % |
| 4:6 | 1 | 0.71 % |
| 0:3 | 1 | 0.71 % |
| 2:5 | 1 | 0.71 % |
| 7:3 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 7:0 | 1 | 0.71 % |
| 1:8 | 1 | 0.71 % |
| 8:0 | 1 | 0.71 % |
| 0:8 | 1 | 0.71 % |
| 0:9 | 1 | 0.71 % |
| 9:0 | 1 | 0.71 % |
| 1:11 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4637%Wygrana przynajmniej 1 bramką2722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1714%Wygrana 3 bramkami i więcej3528%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe













