Grom Zębowo Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
56
46.67 %
50
41.67 %
14
11.67 %
Bramki zdobyte
344
średnia: 2.87
258
średnia: 2.15
Bramki stracone
258
średnia: 2.15
344
średnia: 2.87
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 120
117 z 120
8 z 120
112 z 120
17 z 120
103 z 120
35 z 120
85 z 120
56 z 120
64 z 120
77 z 120
43 z 120
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 7 | 5.83 % |
| 1:4 | 7 | 5.83 % |
| 2:2 | 5 | 4.17 % |
| 2:1 | 5 | 4.17 % |
| 1:2 | 5 | 4.17 % |
| 2:3 | 5 | 4.17 % |
| 3:1 | 5 | 4.17 % |
| 3:0 | 4 | 3.33 % |
| 0:3 | 4 | 3.33 % |
| 4:1 | 4 | 3.33 % |
| 4:0 | 4 | 3.33 % |
| 0:0 | 3 | 2.5 % |
| 1:1 | 3 | 2.5 % |
| 0:1 | 3 | 2.5 % |
| 3:2 | 3 | 2.5 % |
| 0:2 | 3 | 2.5 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 3 | 2.5 % |
| 3:5 | 3 | 2.5 % |
| 6:0 | 3 | 2.5 % |
| 10:1 | 3 | 2.5 % |
| 3:3 | 2 | 1.67 % |
| 1:0 | 2 | 1.67 % |
| 4:3 | 2 | 1.67 % |
| 4:2 | 2 | 1.67 % |
| 2:5 | 2 | 1.67 % |
| 1:5 | 2 | 1.67 % |
| 5:1 | 2 | 1.67 % |
| 2:6 | 2 | 1.67 % |
| 5:0 | 2 | 1.67 % |
| 0:6 | 2 | 1.67 % |
| 11:0 | 2 | 1.67 % |
| 5:5 | 1 | 0.83 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.83 % |
| 2:4 | 1 | 0.83 % |
| 6:4 | 1 | 0.83 % |
| 5:2 | 1 | 0.83 % |
| 6:3 | 1 | 0.83 % |
| 6:2 | 1 | 0.83 % |
| 6:1 | 1 | 0.83 % |
| 0:7 | 1 | 0.83 % |
| 7:0 | 1 | 0.83 % |
| 1:8 | 1 | 0.83 % |
| 8:1 | 1 | 0.83 % |
| 8:0 | 1 | 0.83 % |
| 1:9 | 1 | 0.83 % |
| 9:0 | 1 | 0.83 % |
| 12:0 | 1 | 0.83 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4037%Wygrana przynajmniej 1 bramką2119%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1917%Wygrana 3 bramkami i więcej2927%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe







