Korona II Wilkowice Tabela

Wielkopolskie | Klasa B | wielkopolska VIII
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
67
51.15 %
Zwycięstwa gości
54
41.22 %
Remisy
10
7.63 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
335
średnia: 2.56
Gości
317
średnia: 2.42

Bramki stracone

Gospodarzy
317
średnia: 2.42
Gości
335
średnia: 2.56

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.29%
3 z 131
0.5
97.71%
128 z 131
9.92%
13 z 131
1.5
90.08%
118 z 131
16.03%
21 z 131
2.5
83.97%
110 z 131
37.4%
49 z 131
3.5
62.6%
82 z 131
51.91%
68 z 131
4.5
48.09%
63 z 131
64.12%
84 z 131
5.5
35.88%
47 z 131

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 7.63 %
3:1 10 7.63 %
3:0 8 6.11 %
0:3 7 5.34 %
1:0 6 4.58 %
2:3 5 3.82 %
0:1 4 3.05 %
0:2 4 3.05 %
2:5 4 3.05 %
0:0 3 2.29 %
2:2 3 2.29 %
1:2 3 2.29 %
3:2 3 2.29 %
4:1 3 2.29 %
5:2 3 2.29 %
4:0 3 2.29 %
5:1 3 2.29 %
6:1 3 2.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:7 3 2.29 %
1:1 2 1.53 %
5:4 2 1.53 %
2:0 2 1.53 %
2:4 2 1.53 %
4:2 2 1.53 %
1:4 2 1.53 %
0:4 2 1.53 %
1:5 2 1.53 %
0:5 2 1.53 %
1:8 2 1.53 %
3:3 1 0.76 %
5:5 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
5:6 1 0.76 %
1:3 1 0.76 %
3:6 1 0.76 %
3:7 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
7:2 1 0.76 %
3:8 1 0.76 %
9:4 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
2:9 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
11:2 1 0.76 %
2:11 1 0.76 %
0:10 1 0.76 %
12:1 1 0.76 %
12:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    36
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Mat Katarzynin został wycofany z rozgrywek po 11. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane.
  • Pogoń II Śmigiel wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.