LKS Piotrowo Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
62
46.62 %
51
38.35 %
20
15.04 %
Bramki zdobyte
377
średnia: 2.83
303
średnia: 2.28
Bramki stracone
303
średnia: 2.28
377
średnia: 2.83
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 133
132 z 133
7 z 133
126 z 133
17 z 133
116 z 133
39 z 133
94 z 133
59 z 133
74 z 133
81 z 133
52 z 133
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 8 | 6.02 % |
| 3:3 | 7 | 5.26 % |
| 1:3 | 7 | 5.26 % |
| 1:1 | 6 | 4.51 % |
| 2:1 | 6 | 4.51 % |
| 2:2 | 5 | 3.76 % |
| 0:3 | 5 | 3.76 % |
| 1:4 | 5 | 3.76 % |
| 0:1 | 4 | 3.01 % |
| 2:3 | 4 | 3.01 % |
| 4:3 | 4 | 3.01 % |
| 4:1 | 4 | 3.01 % |
| 5:1 | 4 | 3.01 % |
| 0:5 | 4 | 3.01 % |
| 1:2 | 3 | 2.26 % |
| 2:0 | 3 | 2.26 % |
| 3:1 | 3 | 2.26 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 3 | 2.26 % |
| 0:4 | 3 | 2.26 % |
| 1:5 | 3 | 2.26 % |
| 5:0 | 3 | 2.26 % |
| 7:0 | 3 | 2.26 % |
| 8:1 | 3 | 2.26 % |
| 1:0 | 2 | 1.5 % |
| 3:2 | 2 | 1.5 % |
| 2:5 | 2 | 1.5 % |
| 6:3 | 2 | 1.5 % |
| 4:0 | 2 | 1.5 % |
| 6:0 | 2 | 1.5 % |
| 2:8 | 2 | 1.5 % |
| 0:0 | 1 | 0.75 % |
| 4:4 | 1 | 0.75 % |
| 0:2 | 1 | 0.75 % |
| 4:2 | 1 | 0.75 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 1 | 0.75 % |
| 3:5 | 1 | 0.75 % |
| 5:2 | 1 | 0.75 % |
| 6:2 | 1 | 0.75 % |
| 7:3 | 1 | 0.75 % |
| 6:1 | 1 | 0.75 % |
| 0:6 | 1 | 0.75 % |
| 1:7 | 1 | 0.75 % |
| 0:9 | 1 | 0.75 % |
| 9:0 | 1 | 0.75 % |
| 11:1 | 1 | 0.75 % |
| 11:0 | 1 | 0.75 % |
| 12:0 | 1 | 0.75 % |
| 13:0 | 1 | 0.75 % |
| 0:14 | 1 | 0.75 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4842%Wygrana przynajmniej 1 bramką1917%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1614%Wygrana 3 bramkami i więcej3127%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Drawa II Krzyż Wielkopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.








