OKS 1926 Ostrów Wielkopolski Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
53.96 %
45
32.37 %
19
13.67 %
Bramki zdobyte
404
średnia: 2.91
272
średnia: 1.96
Bramki stracone
272
średnia: 1.96
404
średnia: 2.91
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 139
135 z 139
10 z 139
129 z 139
26 z 139
113 z 139
46 z 139
93 z 139
67 z 139
72 z 139
84 z 139
55 z 139
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 10 | 7.19 % |
| 2:2 | 7 | 5.04 % |
| 1:2 | 7 | 5.04 % |
| 2:0 | 7 | 5.04 % |
| 3:0 | 6 | 4.32 % |
| 2:1 | 5 | 3.6 % |
| 0:2 | 5 | 3.6 % |
| 4:2 | 5 | 3.6 % |
| 0:0 | 4 | 2.88 % |
| 1:1 | 4 | 2.88 % |
| 3:2 | 4 | 2.88 % |
| 2:3 | 4 | 2.88 % |
| 1:5 | 4 | 2.88 % |
| 3:3 | 3 | 2.16 % |
| 1:0 | 3 | 2.16 % |
| 0:1 | 3 | 2.16 % |
| 1:4 | 3 | 2.16 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 3 | 2.16 % |
| 5:1 | 3 | 2.16 % |
| 5:0 | 3 | 2.16 % |
| 7:1 | 3 | 2.16 % |
| 3:4 | 2 | 1.44 % |
| 1:3 | 2 | 1.44 % |
| 2:4 | 2 | 1.44 % |
| 5:3 | 2 | 1.44 % |
| 0:3 | 2 | 1.44 % |
| 4:0 | 2 | 1.44 % |
| 2:6 | 2 | 1.44 % |
| 6:2 | 2 | 1.44 % |
| 0:5 | 2 | 1.44 % |
| 6:1 | 2 | 1.44 % |
| 1:6 | 2 | 1.44 % |
| 7:2 | 2 | 1.44 % |
| 6:0 | 2 | 1.44 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:0 | 2 | 1.44 % |
| 8:0 | 2 | 1.44 % |
| 4:4 | 1 | 0.72 % |
| 4:3 | 1 | 0.72 % |
| 4:5 | 1 | 0.72 % |
| 4:6 | 1 | 0.72 % |
| 4:1 | 1 | 0.72 % |
| 2:5 | 1 | 0.72 % |
| 7:4 | 1 | 0.72 % |
| 7:3 | 1 | 0.72 % |
| 8:3 | 1 | 0.72 % |
| 0:7 | 1 | 0.72 % |
| 0:9 | 1 | 0.72 % |
| 9:0 | 1 | 0.72 % |
| 13:1 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4637%Wygrana przynajmniej 1 bramką2419%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2218%Wygrana 3 bramkami i więcej3226%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














