Old Boys Sady Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
48.57 %
53
37.86 %
19
13.57 %
Bramki zdobyte
394
średnia: 2.81
292
średnia: 2.09
Bramki stracone
292
średnia: 2.09
394
średnia: 2.81
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 140
139 z 140
9 z 140
131 z 140
23 z 140
117 z 140
42 z 140
98 z 140
72 z 140
68 z 140
92 z 140
48 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 10 | 7.14 % |
| 4:0 | 9 | 6.43 % |
| 1:2 | 8 | 5.71 % |
| 1:1 | 7 | 5 % |
| 2:1 | 6 | 4.29 % |
| 1:4 | 6 | 4.29 % |
| 1:3 | 5 | 3.57 % |
| 0:1 | 4 | 2.86 % |
| 1:0 | 4 | 2.86 % |
| 2:0 | 4 | 2.86 % |
| 2:5 | 4 | 2.86 % |
| 6:0 | 4 | 2.86 % |
| 2:3 | 3 | 2.14 % |
| 3:2 | 3 | 2.14 % |
| 0:2 | 3 | 2.14 % |
| 3:1 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 3 | 2.14 % |
| 2:4 | 3 | 2.14 % |
| 0:3 | 3 | 2.14 % |
| 4:1 | 3 | 2.14 % |
| 5:2 | 3 | 2.14 % |
| 0:4 | 3 | 2.14 % |
| 5:1 | 3 | 2.14 % |
| 6:2 | 3 | 2.14 % |
| 5:0 | 3 | 2.14 % |
| 3:0 | 2 | 1.43 % |
| 1:5 | 2 | 1.43 % |
| 0:5 | 2 | 1.43 % |
| 6:1 | 2 | 1.43 % |
| 0:7 | 2 | 1.43 % |
| 7:0 | 2 | 1.43 % |
| 9:0 | 2 | 1.43 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 1 | 0.71 % |
| 3:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:4 | 1 | 0.71 % |
| 4:3 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 4:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:5 | 1 | 0.71 % |
| 8:3 | 1 | 0.71 % |
| 1:7 | 1 | 0.71 % |
| 8:0 | 1 | 0.71 % |
| 9:1 | 1 | 0.71 % |
| 0:9 | 1 | 0.71 % |
| 11:2 | 1 | 0.71 % |
| 11:0 | 1 | 0.71 % |
| 13:0 | 1 | 0.71 % |
| 0:17 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5343%Wygrana przynajmniej 1 bramką2218%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1714%Wygrana 3 bramkami i więcej3025%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















