Piast Poniec Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
82
58.57 %
43
30.71 %
15
10.71 %
Bramki zdobyte
379
średnia: 2.71
254
średnia: 1.81
Bramki stracone
254
średnia: 1.81
379
średnia: 2.71
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 140
137 z 140
9 z 140
131 z 140
22 z 140
118 z 140
50 z 140
90 z 140
75 z 140
65 z 140
94 z 140
46 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 14 | 10 % |
| 2:1 | 12 | 8.57 % |
| 1:2 | 9 | 6.43 % |
| 5:1 | 7 | 5 % |
| 1:1 | 6 | 4.29 % |
| 1:0 | 6 | 4.29 % |
| 2:3 | 6 | 4.29 % |
| 4:3 | 5 | 3.57 % |
| 2:4 | 5 | 3.57 % |
| 3:0 | 5 | 3.57 % |
| 2:2 | 4 | 2.86 % |
| 2:0 | 4 | 2.86 % |
| 4:2 | 4 | 2.86 % |
| 0:0 | 3 | 2.14 % |
| 3:2 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 3 | 2.14 % |
| 1:4 | 3 | 2.14 % |
| 4:1 | 3 | 2.14 % |
| 4:0 | 3 | 2.14 % |
| 0:4 | 3 | 2.14 % |
| 5:0 | 3 | 2.14 % |
| 6:0 | 3 | 2.14 % |
| 3:3 | 2 | 1.43 % |
| 3:4 | 2 | 1.43 % |
| 0:3 | 2 | 1.43 % |
| 1:5 | 2 | 1.43 % |
| 9:0 | 2 | 1.43 % |
| 5:4 | 1 | 0.71 % |
| 1:3 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.71 % |
| 4:6 | 1 | 0.71 % |
| 2:5 | 1 | 0.71 % |
| 5:2 | 1 | 0.71 % |
| 2:6 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:1 | 1 | 0.71 % |
| 7:2 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 1:7 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 8:1 | 1 | 0.71 % |
| 9:1 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3830%Wygrana przynajmniej 1 bramką3830%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2721%Wygrana 3 bramkami i więcej2520%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














