Płomień II Przyprostynia Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
57.5 %
36
30 %
15
12.5 %
Bramki zdobyte
355
średnia: 2.96
217
średnia: 1.81
Bramki stracone
217
średnia: 1.81
355
średnia: 2.96
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 120
119 z 120
9 z 120
111 z 120
19 z 120
101 z 120
41 z 120
79 z 120
62 z 120
58 z 120
79 z 120
41 z 120
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 9 | 7.5 % |
| 3:1 | 8 | 6.67 % |
| 1:2 | 7 | 5.83 % |
| 4:1 | 7 | 5.83 % |
| 4:0 | 7 | 5.83 % |
| 0:1 | 6 | 5 % |
| 2:1 | 6 | 5 % |
| 1:1 | 5 | 4.17 % |
| 3:2 | 5 | 4.17 % |
| 2:2 | 4 | 3.33 % |
| 3:3 | 4 | 3.33 % |
| 2:3 | 3 | 2.5 % |
| 4:3 | 3 | 2.5 % |
| 0:2 | 3 | 2.5 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 3 | 2.5 % |
| 2:5 | 3 | 2.5 % |
| 1:5 | 3 | 2.5 % |
| 6:2 | 3 | 2.5 % |
| 1:0 | 2 | 1.67 % |
| 3:4 | 2 | 1.67 % |
| 2:0 | 2 | 1.67 % |
| 5:3 | 2 | 1.67 % |
| 5:0 | 2 | 1.67 % |
| 6:1 | 2 | 1.67 % |
| 8:3 | 2 | 1.67 % |
| 0:0 | 1 | 0.83 % |
| 4:4 | 1 | 0.83 % |
| 4:5 | 1 | 0.83 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 1 | 0.83 % |
| 4:2 | 1 | 0.83 % |
| 4:6 | 1 | 0.83 % |
| 5:2 | 1 | 0.83 % |
| 3:6 | 1 | 0.83 % |
| 0:4 | 1 | 0.83 % |
| 5:1 | 1 | 0.83 % |
| 6:0 | 1 | 0.83 % |
| 0:6 | 1 | 0.83 % |
| 7:1 | 1 | 0.83 % |
| 8:2 | 1 | 0.83 % |
| 8:1 | 1 | 0.83 % |
| 9:2 | 1 | 0.83 % |
| 10:2 | 1 | 0.83 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3533%Wygrana przynajmniej 1 bramką2725%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1615%Wygrana 3 bramkami i więcej2826%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe













