Rokita II Rokietnica Tabela

Wielkopolskie | Klasa B | wielkopolska V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
46.67 %
Zwycięstwa gości
50
41.67 %
Remisy
14
11.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
344
średnia: 2.87
Gości
258
średnia: 2.15

Bramki stracone

Gospodarzy
258
średnia: 2.15
Gości
344
średnia: 2.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
3 z 120
0.5
97.5%
117 z 120
6.67%
8 z 120
1.5
93.33%
112 z 120
14.17%
17 z 120
2.5
85.83%
103 z 120
29.17%
35 z 120
3.5
70.83%
85 z 120
46.67%
56 z 120
4.5
53.33%
64 z 120
64.17%
77 z 120
5.5
35.83%
43 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 7 5.83 %
1:4 7 5.83 %
2:2 5 4.17 %
2:1 5 4.17 %
1:2 5 4.17 %
2:3 5 4.17 %
3:1 5 4.17 %
3:0 4 3.33 %
0:3 4 3.33 %
4:1 4 3.33 %
4:0 4 3.33 %
0:0 3 2.5 %
1:1 3 2.5 %
0:1 3 2.5 %
3:2 3 2.5 %
0:2 3 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.5 %
3:5 3 2.5 %
6:0 3 2.5 %
10:1 3 2.5 %
3:3 2 1.67 %
1:0 2 1.67 %
4:3 2 1.67 %
4:2 2 1.67 %
2:5 2 1.67 %
1:5 2 1.67 %
5:1 2 1.67 %
2:6 2 1.67 %
5:0 2 1.67 %
0:6 2 1.67 %
11:0 2 1.67 %
5:5 1 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.83 %
2:4 1 0.83 %
6:4 1 0.83 %
5:2 1 0.83 %
6:3 1 0.83 %
6:2 1 0.83 %
6:1 1 0.83 %
0:7 1 0.83 %
7:0 1 0.83 %
1:8 1 0.83 %
8:1 1 0.83 %
8:0 1 0.83 %
1:9 1 0.83 %
9:0 1 0.83 %
12:0 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe