Sokół-Orkan Chobienice Tabela

Wielkopolskie | Klasa A | wielkopolska V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
51.08 %
Zwycięstwa gości
43
30.94 %
Remisy
25
17.99 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
337
średnia: 2.42
Gości
255
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
255
średnia: 1.83
Gości
337
średnia: 2.42

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.16%
3 z 139
0.5
97.84%
136 z 139
10.07%
14 z 139
1.5
89.93%
125 z 139
23.02%
32 z 139
2.5
76.98%
107 z 139
40.29%
56 z 139
3.5
59.71%
83 z 139
60.43%
84 z 139
4.5
39.57%
55 z 139
74.1%
103 z 139
5.5
25.9%
36 z 139

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 7.19 %
1:2 10 7.19 %
3:1 10 7.19 %
1:1 9 6.47 %
4:2 8 5.76 %
3:2 7 5.04 %
2:0 7 5.04 %
1:0 6 4.32 %
0:1 5 3.6 %
2:1 5 3.6 %
0:3 5 3.6 %
1:3 4 2.88 %
3:0 4 2.88 %
4:1 4 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 2.88 %
0:0 3 2.16 %
2:4 3 2.16 %
5:3 3 2.16 %
6:2 3 2.16 %
3:3 2 1.44 %
2:3 2 1.44 %
0:2 2 1.44 %
0:4 2 1.44 %
4:0 2 1.44 %
5:1 2 1.44 %
5:0 2 1.44 %
6:1 2 1.44 %
6:6 1 0.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.72 %
3:5 1 0.72 %
2:5 1 0.72 %
6:3 1 0.72 %
4:7 1 0.72 %
1:5 1 0.72 %
2:6 1 0.72 %
7:3 1 0.72 %
3:7 1 0.72 %
7:2 1 0.72 %
7:1 1 0.72 %
7:0 1 0.72 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    25%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe