Sokół Chwaliszew Tabela

Wielkopolskie | Klasa A | wielkopolska VIII
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
53.96 %
Zwycięstwa gości
45
32.37 %
Remisy
19
13.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
404
średnia: 2.91
Gości
272
średnia: 1.96

Bramki stracone

Gospodarzy
272
średnia: 1.96
Gości
404
średnia: 2.91

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
4 z 139
0.5
97.12%
135 z 139
7.19%
10 z 139
1.5
92.81%
129 z 139
18.71%
26 z 139
2.5
81.29%
113 z 139
33.09%
46 z 139
3.5
66.91%
93 z 139
48.2%
67 z 139
4.5
51.8%
72 z 139
60.43%
84 z 139
5.5
39.57%
55 z 139

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 10 7.19 %
2:2 7 5.04 %
1:2 7 5.04 %
2:0 7 5.04 %
3:0 6 4.32 %
2:1 5 3.6 %
0:2 5 3.6 %
4:2 5 3.6 %
0:0 4 2.88 %
1:1 4 2.88 %
3:2 4 2.88 %
2:3 4 2.88 %
1:5 4 2.88 %
3:3 3 2.16 %
1:0 3 2.16 %
0:1 3 2.16 %
1:4 3 2.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 3 2.16 %
5:1 3 2.16 %
5:0 3 2.16 %
7:1 3 2.16 %
3:4 2 1.44 %
1:3 2 1.44 %
2:4 2 1.44 %
5:3 2 1.44 %
0:3 2 1.44 %
4:0 2 1.44 %
2:6 2 1.44 %
6:2 2 1.44 %
0:5 2 1.44 %
6:1 2 1.44 %
1:6 2 1.44 %
7:2 2 1.44 %
6:0 2 1.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 2 1.44 %
8:0 2 1.44 %
4:4 1 0.72 %
4:3 1 0.72 %
4:5 1 0.72 %
4:6 1 0.72 %
4:1 1 0.72 %
2:5 1 0.72 %
7:4 1 0.72 %
7:3 1 0.72 %
8:3 1 0.72 %
0:7 1 0.72 %
0:9 1 0.72 %
9:0 1 0.72 %
13:1 1 0.72 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe