Stella Białośliwie Tabela

Wielkopolskie | Klasa A | wielkopolska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
48.57 %
Zwycięstwa gości
47
33.57 %
Remisy
25
17.86 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
343
średnia: 2.45
Gości
284
średnia: 2.03

Bramki stracone

Gospodarzy
284
średnia: 2.03
Gości
343
średnia: 2.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
4 z 140
0.5
97.14%
136 z 140
9.29%
13 z 140
1.5
90.71%
127 z 140
20%
28 z 140
2.5
80%
112 z 140
33.57%
47 z 140
3.5
66.43%
93 z 140
57.14%
80 z 140
4.5
42.86%
60 z 140
73.57%
103 z 140
5.5
26.43%
37 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 10 7.14 %
2:2 9 6.43 %
3:1 9 6.43 %
1:2 8 5.71 %
1:1 7 5 %
1:0 7 5 %
3:2 7 5 %
2:3 7 5 %
2:0 7 5 %
3:0 5 3.57 %
4:0 5 3.57 %
0:0 4 2.86 %
2:1 4 2.86 %
1:4 4 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 2.86 %
3:3 3 2.14 %
4:2 3 2.14 %
2:4 3 2.14 %
4:1 3 2.14 %
4:4 2 1.43 %
0:1 2 1.43 %
4:3 2 1.43 %
3:5 2 1.43 %
0:3 2 1.43 %
5:2 2 1.43 %
6:3 2 1.43 %
5:0 2 1.43 %
4:5 1 0.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.71 %
6:5 1 0.71 %
0:2 1 0.71 %
6:4 1 0.71 %
2:5 1 0.71 %
3:6 1 0.71 %
2:6 1 0.71 %
2:7 1 0.71 %
7:2 1 0.71 %
1:7 1 0.71 %
3:9 1 0.71 %
7:0 1 0.71 %
9:2 1 0.71 %
0:9 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    24%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe