Stella II Luboń Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
55
48.67 %
41
36.28 %
17
15.04 %
Bramki zdobyte
363
średnia: 3.21
267
średnia: 2.36
Bramki stracone
267
średnia: 2.36
363
średnia: 3.21
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 113
113 z 113
2 z 113
111 z 113
12 z 113
101 z 113
28 z 113
85 z 113
40 z 113
73 z 113
57 z 113
56 z 113
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 6 | 5.31 % |
| 3:0 | 6 | 5.31 % |
| 2:2 | 5 | 4.42 % |
| 6:0 | 5 | 4.42 % |
| 1:2 | 4 | 3.54 % |
| 3:2 | 4 | 3.54 % |
| 2:3 | 4 | 3.54 % |
| 1:3 | 4 | 3.54 % |
| 2:4 | 4 | 3.54 % |
| 1:4 | 4 | 3.54 % |
| 3:3 | 3 | 2.65 % |
| 2:1 | 3 | 2.65 % |
| 3:4 | 3 | 2.65 % |
| 4:3 | 3 | 2.65 % |
| 4:2 | 3 | 2.65 % |
| 0:3 | 3 | 2.65 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 3 | 2.65 % |
| 6:2 | 3 | 2.65 % |
| 5:0 | 3 | 2.65 % |
| 4:4 | 2 | 1.77 % |
| 0:1 | 2 | 1.77 % |
| 2:0 | 2 | 1.77 % |
| 0:2 | 2 | 1.77 % |
| 3:1 | 2 | 1.77 % |
| 4:1 | 2 | 1.77 % |
| 6:1 | 2 | 1.77 % |
| 7:2 | 2 | 1.77 % |
| 1:7 | 2 | 1.77 % |
| 1:8 | 2 | 1.77 % |
| 8:0 | 2 | 1.77 % |
| 5:5 | 1 | 0.88 % |
| 3:5 | 1 | 0.88 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:8 | 1 | 0.88 % |
| 2:5 | 1 | 0.88 % |
| 6:3 | 1 | 0.88 % |
| 8:5 | 1 | 0.88 % |
| 4:0 | 1 | 0.88 % |
| 1:5 | 1 | 0.88 % |
| 5:1 | 1 | 0.88 % |
| 7:3 | 1 | 0.88 % |
| 1:6 | 1 | 0.88 % |
| 0:6 | 1 | 0.88 % |
| 7:1 | 1 | 0.88 % |
| 8:2 | 1 | 0.88 % |
| 7:0 | 1 | 0.88 % |
| 0:8 | 1 | 0.88 % |
| 10:1 | 1 | 0.88 % |
| 11:1 | 1 | 0.88 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2930%Wygrana przynajmniej 1 bramką2122%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1516%Wygrana 3 bramkami i więcej3132%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- LZS Głuchowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.








