TPS II Winogrady Poznań Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
53.57 %
52
37.14 %
13
9.29 %
Bramki zdobyte
398
średnia: 2.84
304
średnia: 2.17
Bramki stracone
304
średnia: 2.17
398
średnia: 2.84
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 140
139 z 140
8 z 140
132 z 140
19 z 140
121 z 140
43 z 140
97 z 140
64 z 140
76 z 140
87 z 140
53 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 8 | 5.71 % |
| 3:0 | 7 | 5 % |
| 1:0 | 6 | 4.29 % |
| 2:1 | 6 | 4.29 % |
| 1:3 | 6 | 4.29 % |
| 4:1 | 6 | 4.29 % |
| 0:2 | 5 | 3.57 % |
| 3:1 | 5 | 3.57 % |
| 4:0 | 5 | 3.57 % |
| 1:1 | 4 | 2.86 % |
| 2:2 | 4 | 2.86 % |
| 3:2 | 4 | 2.86 % |
| 4:3 | 4 | 2.86 % |
| 1:4 | 4 | 2.86 % |
| 5:2 | 4 | 2.86 % |
| 5:1 | 4 | 2.86 % |
| 5:0 | 4 | 2.86 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 4 | 2.86 % |
| 3:3 | 3 | 2.14 % |
| 2:4 | 3 | 2.14 % |
| 0:3 | 3 | 2.14 % |
| 0:5 | 3 | 2.14 % |
| 0:7 | 3 | 2.14 % |
| 7:0 | 3 | 2.14 % |
| 2:3 | 2 | 1.43 % |
| 2:0 | 2 | 1.43 % |
| 2:5 | 2 | 1.43 % |
| 6:2 | 2 | 1.43 % |
| 6:0 | 2 | 1.43 % |
| 10:0 | 2 | 1.43 % |
| 0:0 | 1 | 0.71 % |
| 4:4 | 1 | 0.71 % |
| 0:1 | 1 | 0.71 % |
| 3:4 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 0:4 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 2:6 | 1 | 0.71 % |
| 1:6 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 1:7 | 1 | 0.71 % |
| 2:8 | 1 | 0.71 % |
| 10:4 | 1 | 0.71 % |
| 1:8 | 1 | 0.71 % |
| 9:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:9 | 1 | 0.71 % |
| 9:0 | 1 | 0.71 % |
| 0:9 | 1 | 0.71 % |
| 11:1 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5140%Wygrana przynajmniej 1 bramką2520%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1512%Wygrana 3 bramkami i więcej3729%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe











