Warta II Poznań Tabela

Wielkopolskie | 5. Liga | wielkopolska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
106
49.77 %
Zwycięstwa gości
74
34.74 %
Remisy
33
15.49 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
487
średnia: 2.29
Gości
390
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
390
średnia: 1.83
Gości
487
średnia: 2.29

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.82%
6 z 213
0.5
97.18%
207 z 213
11.27%
24 z 213
1.5
88.73%
189 z 213
23.94%
51 z 213
2.5
76.06%
162 z 213
42.72%
91 z 213
3.5
57.28%
122 z 213
63.38%
135 z 213
4.5
36.62%
78 z 213
76.53%
163 z 213
5.5
23.47%
50 z 213

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 16 7.51 %
1:1 15 7.04 %
2:2 10 4.69 %
4:0 10 4.69 %
1:0 9 4.23 %
0:1 9 4.23 %
1:2 9 4.23 %
3:2 9 4.23 %
1:3 9 4.23 %
3:1 9 4.23 %
0:3 9 4.23 %
2:0 7 3.29 %
5:0 7 3.29 %
0:0 6 2.82 %
3:0 6 2.82 %
4:1 6 2.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 6 2.82 %
0:2 5 2.35 %
4:3 4 1.88 %
3:4 4 1.88 %
1:5 4 1.88 %
5:1 4 1.88 %
5:2 3 1.41 %
1:6 3 1.41 %
3:3 2 0.94 %
2:3 2 0.94 %
4:2 2 0.94 %
1:4 2 0.94 %
2:5 2 0.94 %
0:5 2 0.94 %
6:1 2 0.94 %
7:2 2 0.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 2 0.94 %
7:1 2 0.94 %
7:0 2 0.94 %
2:4 1 0.47 %
6:4 1 0.47 %
4:6 1 0.47 %
6:3 1 0.47 %
2:7 1 0.47 %
6:0 1 0.47 %
1:7 1 0.47 %
8:1 1 0.47 %
0:8 1 0.47 %
0:9 1 0.47 %
13:2 1 0.47 %
12:0 1 0.47 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    84
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    44
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • LKS Ślesin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.