Zieloni Koźminek Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
99
49.75 %
72
36.18 %
28
14.07 %
Bramki zdobyte
429
średnia: 2.16
366
średnia: 1.84
Bramki stracone
366
średnia: 1.84
429
średnia: 2.16
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej7 z 199
192 z 199
22 z 199
177 z 199
44 z 199
155 z 199
89 z 199
110 z 199
124 z 199
75 z 199
155 z 199
44 z 199
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 14 | 7.04 % |
| 0:3 | 14 | 7.04 % |
| 3:1 | 12 | 6.03 % |
| 2:2 | 11 | 5.53 % |
| 3:0 | 11 | 5.53 % |
| 2:0 | 9 | 4.52 % |
| 1:0 | 8 | 4.02 % |
| 0:0 | 7 | 3.52 % |
| 1:1 | 7 | 3.52 % |
| 0:1 | 7 | 3.52 % |
| 3:2 | 7 | 3.52 % |
| 5:1 | 7 | 3.52 % |
| 1:2 | 6 | 3.02 % |
| 2:3 | 6 | 3.02 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 6 | 3.02 % |
| 4:0 | 6 | 3.02 % |
| 0:5 | 6 | 3.02 % |
| 5:0 | 5 | 2.51 % |
| 2:4 | 4 | 2.01 % |
| 1:4 | 4 | 2.01 % |
| 6:1 | 4 | 2.01 % |
| 3:3 | 3 | 1.51 % |
| 1:3 | 3 | 1.51 % |
| 4:1 | 3 | 1.51 % |
| 5:2 | 3 | 1.51 % |
| 2:5 | 3 | 1.51 % |
| 0:4 | 3 | 1.51 % |
| 0:6 | 3 | 1.51 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 2 | 1.01 % |
| 1:5 | 2 | 1.01 % |
| 9:1 | 2 | 1.01 % |
| 4:3 | 1 | 0.5 % |
| 5:3 | 1 | 0.5 % |
| 6:4 | 1 | 0.5 % |
| 2:6 | 1 | 0.5 % |
| 1:6 | 1 | 0.5 % |
| 6:0 | 1 | 0.5 % |
| 1:7 | 1 | 0.5 % |
| 0:7 | 1 | 0.5 % |
| 8:1 | 1 | 0.5 % |
| 0:8 | 1 | 0.5 % |
| 12:0 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8950%Wygrana przynajmniej 1 bramką3419%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2313%Wygrana 3 bramkami i więcej3218%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Warta Krzymów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















