AP Kotwica Kołobrzeg Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
84
48.84 %
63
36.63 %
25
14.53 %
Bramki zdobyte
444
średnia: 2.58
323
średnia: 1.88
Bramki stracone
323
średnia: 1.88
444
średnia: 2.58
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 172
168 z 172
12 z 172
160 z 172
34 z 172
138 z 172
65 z 172
107 z 172
103 z 172
69 z 172
125 z 172
47 z 172
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 13 | 7.56 % |
| 3:0 | 13 | 7.56 % |
| 0:2 | 11 | 6.4 % |
| 0:3 | 10 | 5.81 % |
| 1:1 | 8 | 4.65 % |
| 2:2 | 8 | 4.65 % |
| 1:4 | 7 | 4.07 % |
| 0:4 | 7 | 4.07 % |
| 2:1 | 6 | 3.49 % |
| 2:3 | 6 | 3.49 % |
| 1:3 | 5 | 2.91 % |
| 4:0 | 5 | 2.91 % |
| 6:0 | 5 | 2.91 % |
| 0:0 | 4 | 2.33 % |
| 1:0 | 4 | 2.33 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 4 | 2.33 % |
| 5:1 | 4 | 2.33 % |
| 5:0 | 4 | 2.33 % |
| 3:3 | 3 | 1.74 % |
| 4:3 | 3 | 1.74 % |
| 2:0 | 3 | 1.74 % |
| 4:2 | 3 | 1.74 % |
| 4:1 | 3 | 1.74 % |
| 2:5 | 3 | 1.74 % |
| 7:1 | 3 | 1.74 % |
| 1:2 | 2 | 1.16 % |
| 2:4 | 2 | 1.16 % |
| 5:2 | 2 | 1.16 % |
| 6:2 | 2 | 1.16 % |
| 7:2 | 2 | 1.16 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 8:3 | 2 | 1.16 % |
| 10:0 | 2 | 1.16 % |
| 4:4 | 1 | 0.58 % |
| 6:6 | 1 | 0.58 % |
| 3:2 | 1 | 0.58 % |
| 5:7 | 1 | 0.58 % |
| 1:5 | 1 | 0.58 % |
| 0:5 | 1 | 0.58 % |
| 0:6 | 1 | 0.58 % |
| 1:7 | 1 | 0.58 % |
| 8:2 | 1 | 0.58 % |
| 9:1 | 1 | 0.58 % |
| 10:2 | 1 | 0.58 % |
| 0:9 | 1 | 0.58 % |
| 9:0 | 1 | 0.58 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7650%Wygrana przynajmniej 1 bramką1812%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2416%Wygrana 3 bramkami i więcej3322%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Ina II Goleniów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.


















